APAP Noc

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy APAP Noc bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) o działaniu przeciwgorączkowym i wyraźnym przeciwbólowym, a także nasennym dzięki skojarzonemu działania składników zawartych w preparacie. Skojarzone działanie składników: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, ułatwia zasypianie, hamuje wodnisty wyciek z nosa, świąd, kichanie i łzawienie oczu. Nie działa przeciwzapalnie.

Przeznaczony do stosowania w stanach gorączkowych towarzyszącym infekcjom bakteryjnym i wirusowym (grypa, przeziębienia, zapalenie gardła, infekcje dróg oddechowych itp.) oraz do zwalczania bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawów, gardła, uszu, bolesne miesiączkowanie), a także w trudnościach w zasypianiu spowodowanym bólem. Ból z towarzyszącą bezsennością, trudności w zasypianiu spowodowane bólem.
Patrz: ACENOL. Wirusowe zapalenie wątroby. Uczulenie na lek, ciężkie upośledzenie czynności wątroby i nerek, niedokrwistość, nadciśnienie. Nie stosować u dzieci, w okresie ciąży.
Paracetamol nasila działanie doustnych leków przedwzakrzepowych. Stosowany z lekami hamującymi rozkład paracetamolu zwięk­sza ryzyko uszkodzenia wątroby (jednoczesne podawanie metioniny i cysteiny chroni wątrobę przed uszkodzeniem).
Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 1-2 tabletki 30 minut przed snem.
Cena od 5 do 10 zł.
500 mg paracetamolu + 25 mg chlorowodorku difenhydraminy.
Uwaga! Nie podawać leku dłużej niż 3 dni bez porozumienia z lekarzem. Nie stosować u dzieci. Nie należy przekraczać zale­canego dawkowania. Patrz: ACENOL.
Niedokrwistość, methemoglobinemia, uszkodzenie nerek, wątroby, drażliwość, reakcje uczuleniowe (zapalenie skóry, pokrzywka, rumień). Alkohol zwiększa ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

APAP a alkohol

APAP u osób starszych(65 lat i więcej)
APAP dla dzieci(do 18 lat)
APAP w ciąży
APAP a karmienie piersią
APAP a prowadzenie pojazdów
APAP a grejpfrut
APAP a doping
APAP refundacja

APAP cena i opakowania

APAP Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum APAP Noc uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (1 opinia pacjentów)2 komentarze APAP Noc

 1. Anonim

  Jestem 24 letnią kobietą chorującą na nocne bóle głowy. Apap Noc brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 23 dni w dawce: 1 tabletek. Często miałam problemy z zaśnięciem, ponieważ miałam bóle głowy itp. Po zaczęciu zażywania co jakiś czas apap noc przeszło mi jak i ból jak i problem z zaśnięciem. Polecam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Apap Noc w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Tesia

  używałam Apapu, bo działał i był łagodny dla żołądka ale reklama Apapu noc spowodowały,że już nie mogę brać żadnego Apapu, ponieważ mam wrażenie,że po jego użyciu przejdą na mnie te wszystkie złe emocje, które ta paskudna reklama wywołuje- proszę zmieńcie ją!!

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania