Polecane leki i suplementy na: wzmagające napęd

Petylyl

Dezipramina jest trójpierścieniowym lekiem antydepresyjnym, stosowanym w leczeniu depresji o różnej etiologii, a także w leczeniu bulimii (niemożność powstrzymania się od jedzenia), uzależnień, zaburzeń snu, lęku oraz pomocniczo w przewlekłym bólu.

Noveril

Lek należący do grupy trójpierścieniowych leków antydepresyjnych. Działa uspokaja­jąco, znosi lęk, napięcie i poprawia nastrój. Jest stosowany w stanach depresyjnych różnego pochodzenia, w depresji w przebiegu schizofrenii, chorób organicznych mózgu, w nerwicach depresyjnych.

Ludiomil

Lek o działaniu antydepresyjnym, poprawiający nastrój, usuwający lęk. Jest stosowany w leczeniu różnych zespołów depresyjnych (także u dzieci), stanów lękowych, nadmiernego pobudzenia, drażliwości, a także w zaburzeniach psychosomatycznych (np. zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego, układu krwionośnego).

Deprexolet

Średnio silne przeciwdepresyjne, stosunkowo słabe uspokajające, przeciwlękowe i wzmagające napęd („odhamowujące”) – lek z grupy czteropierścieniowych leków przeciwdepresyjnych.