Cital tabletki powlekane

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Oropram

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Cital tabletki powlekane jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

patrz AUREX

patrz AUREX
patrz AUREX
patrz AUREX
patrz AUREX
cena od 50 do 100 zł
tabletki powlekane po: 20 mg; citalopram

Dowiedz się więcej o składzie: .

Cital a alkohol

Cital u osób starszych(65 lat i więcej)
Cital dla dzieci(do 18 lat)
Cital w ciąży
Cital a karmienie piersią
Cital a prowadzenie pojazdów
Cital refundacja

Cital cena i opakowania

Cital Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Cital tabletki powlekane uzyskał ocenę 4.2 z 5 na podstawie 7 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.2/5 (7 opinie pacjentów)7 komentarzy Cital tabletki powlekane

 1. Anonim

  Jestem 41 letnią kobietą chorującą na lęki. Cital brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 1 tabletek. Efektów ubocznych brak, dobre działanie antylękowe. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cital w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na depresje. Cital brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 2 tabletek. Bardzo dobry, nie widzę żadnych skutków ubocznych. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cital w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na stany lękowe. Cital brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 2 tabletek. Brak objawow ubocznych. Dzialanie antydepresyjne ok, przeciwlekowy zadowalajace;-) Ale mogloby byc lepiej. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Cital w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 47 letnią kobietą chorującą na depresja. Cital brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 tabletek. Efektów ubocznych brak, dobre działanie antylękowe. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Cital w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 35 letnim mężczyzną chorującym na depresja. Cital brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 2 tabletek. Jak narazie najlepszy dla mnie ze względu na bardzo małe efekty uboczne
  bądź niemal że ich brak,w miarę szybko poprawia nastrój i znosi napady paniki
  czy lęki jakieś większe. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Cital w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 42 letnią kobietą chorującą na depresja. Cital brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 15740 dni w dawce: 1,5 tabletek. Samopoczucie po leku w miarę ok lecz potwornie przytyłam. mimo iż ćwiczę, staram się nie dopuścić do następnych kilogramów nie daje rady. Przez pół roku przytyłam 20 kg. Za kilka dni mam wizytę u psychiatry i muszę coś z tym zrobić.Ta waga zaczyna pogłębiać mój stan. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Cital w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 52 letnią kobietą chorującą na depresja. Cital brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 20 mg(miligram). Bardzo dobry lek, trochę przytyłam, ale teraz z tym walczę i schudłam bez problemów. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Cital w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania