Dicoflor 30, 60

Opis leku:

Działanie leku

Dicoflor 30,60  to preparat zawierający żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus, hamujące rozwój w jelicie człowieka szkodliwych dla niego bakterii. 
Lactobacillus rhamnosus to dobry probiotyk, ponieważ jest bakterią naturalnie występującą w organizmie człowieka i wykazuje stabilność genetyczną. Ma zdolność przeżycia w przewodzie pokarmowym (jest odporny na sok żołądkowy i sole żółci), z łatwością kolonizuje jelita i wykazuje wysokie tempo wzrostu. 

 Zaleca się stosowanie preparatu w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia powikłań antybiotykoterapii, w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej, aby skrócić czas trwania biegunki infekcyjnej. Wspomaga odporność.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.  
Nie znane.
1 kapsułka na dobę (dawka minimalna). Zazwyczaj stosuje się 1-2 kapsułki na dobę. Produkt przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci. W przypadku dzieci poniżej 3 roku życia: kapsułkę należy otworzyć, wysypać zawartość, rozpuścić ją w zimnym lub ciepłym (UWAGA! nie gorącym) płynie i spożyć zaraz po przygotowaniu. W przypadku dzieci powyżej 3 roku życia: kapsułkę połknąć popijając zimnym lub ciepłym płynem. Można też przygotować roztwór jak wyżej. Zaleca się stosowanie preparatu w trakcie posiłku. 
brak danych
Jedna kapsułka zawiera 3 miliardy żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus. Ilość ta jest zagwarantowana przez producenta w czasie przydatności do spożycia, pod warunkiem prawidłowego przechowywania preparatu. 

Preparat zawiera wrażliwe na ciepło bakterie. Należy przechowywać go w temperaturze poniżej 20 stopni, aby zachować gwarantowaną przez producenta jakość.
Dicoflor a alkohol alkohol
Dicoflor u osób starszych(65 lat i więcej)
Dicoflor dla dzieci(do 18 lat)
Dicoflor w ciąży
Dicoflor a karmienie piersią
Dicoflor a prowadzenie pojazdów
Dicoflor refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania