Distreptaza

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Distreptaza jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Rozpuszczające i upłynniające (trawiące) skrzepy krwi, martwe tkanki oraz ropę (działanie fibrynolityczne i proteolityczne).

Czopki: ostre zapalenie żylaków odbytu (hemoroidów), także w okresie pooperacyjnym; ropnie i przetoki okołoodbytnicze; ropiejące torbiele okolicy kości ogonowej; przewlekle zapalenie przydatków; zapalenie błony śluzowej macicy. Tabletki: ropnie jamy ustnej; stany po zabiegach stomatologicznych.
Preparat nie powinien stykać się ze szwem pooperacyjnym lub raną pokrytą świeżym strupem, gdyż może prowadzić to do wtórnego krwawienia z rany.
Nieznane.
Ściśle indywidualne. Czopki: zazwyczaj 1 raz na dobę 1 czopek głęboko doodbytniczo przez 7 do 10 dni; w stanach cięższych możliwe wyższe dawkowanie (1-3. dzień leczenia: 3 razy na dobę po 1 czopku; 4-6. dzień: 2 razy na dobę po 1 czopku; od 7 dnia: 1 razy na dobę po 1 czopku). Tabletki: 4 razy na dobę po 1 tabletce przez 5 dni. Zakładać wyłącznie podpoliczkowo lub podjęzykowo, bezpośrednio na miejsce uszkodzenia śluzówki jamy ustnej, pozostawiając do całkowitego rozpuszczenia się (ok. 3 do 5 minut); tabletek nie należy rozgryzać ani połykać!
Cena od 5 do 10 zł.
20 tabletek, 1 tabletka zawiera 15 000 jm. streptokinazy i 3600 jm. streptodornazy; 6 czopków, 1 czopek zawiera 15 000 jm. streptokinazy i 1250 jm. streptodornazy.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Distreptaza a alkohol

Distreptaza u osób starszych(65 lat i więcej)
Distreptaza dla dzieci(do 18 lat)
Distreptaza w ciąży
Distreptaza a karmienie piersią
Distreptaza a prowadzenie pojazdów
Distreptaza refundacja

Distreptaza cena i opakowania

Distreptaza Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania