Euthyrox N tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

patrz ELTROXIN

patrz ELTROXIN
patrz ELTROXIN
patrz ELTROXIN
patrz ELTROXIN
tabletki po: 0,025 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf; 0,05 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf; 0,075 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf; 0,1 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf; 0,125 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf; 0,15 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf; 0,175 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf; 0,2 mg, cena od 5 do 10 zł, Rf.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Euthyrox a alkohol

Euthyrox u osób starszych(65 lat i więcej)
Euthyrox dla dzieci(do 18 lat)
Euthyrox w ciąży
Euthyrox a karmienie piersią
Euthyrox a prowadzenie pojazdów
Euthyrox refundacja

Euthyrox cena i opakowania

Euthyrox Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Euthyrox N tabletki uzyskał ocenę 3.8 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.8/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Euthyrox N tabletki

 1. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na nadczynność tarczycy. Euthyrox N brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 127 dni w dawce: 50 mg(miligram). Przestrzegam, ja miałam bardzo dziwne objawy po tym leku, bardzo osłabia wzrok, obraz jakby rozmyty, szczególnie wieczorem, ni i wszystko miałam suche; skore, oczy, usta, mowa spowolniona, działałam na zwolnionych obrotach, długo to trwało zanim zorientowałam sie że to po lekarstwie zmieniłam na Letrox i jest lepiej. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Euthyrox N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą chorującą na choroba hashimoto. Euthyrox N brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1128 dni w dawce: 88 mg(miligram). Pomaga na wszystkie objawy (zmęczenie, depresja, itp). Stosuję już 4 rok bez żadnych dziwnych efektów ubocznych. Polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Euthyrox N w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania