Febrisan

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Produkty podobne

Gripex tabletki
Sudafed
Gripex HotActiv Forte
Choligrip
Coldrex MaxGrip

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: łagodzi objawy przeziębienia i grypy: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe (paracetamol); zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych – zmniejsza wysięk z nosa (fenylefryna); uzupełnia niedobór witaminy C. Czytaj więcej: COLDREX HOTREM.

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy.
brak danych
brak danych
Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 3-4 razy na dobę po 1 saszetce (po rozpuszczeniu w szklance ciepłej wody), maksymalnie 4 saszetki na dobę.
Cena od 10 do 20 zł.
750 mg paracetamolu + 60 mg kwasu askorbinowego + 10 mg fenylefryny w 1 torebce.

Febrisan a alkohol

Febrisan u osób starszych(65 lat i więcej)
Febrisan dla dzieci(do 18 lat)
Febrisan w ciąży
Febrisan a karmienie piersią
Febrisan a prowadzenie pojazdów
Febrisan refundacja

Febrisan cena i opakowania

Febrisan Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.



Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania