Fevarin tabletki powlekane

Opis leku:

Działanie leku

Fiuwoksamina wykazuje także umiarkowanie silne działanie przeciwlękowe i uspokajające. Działanie przeciwdepresyjne pojawia się zazwyczaj już w pierwszym tygodniu leczenia.

Umiarkowanie nasilone stany depresyjne zwłaszcza z towarzyszącym lękiem i niepokojem o nieznacznym nasileniu oraz z dolegliwościami psychosomatycznymi. Bulimia (nadmierna potrzeba jedzenia z nieprawidłowym poczuciem głodu).
patrz ANDEPIN
patrz ANDEPIN
Raz na dobę 50-100 mg wieczorem. Wskazane stopniowe zwiększanie dawki od dawki początkowej raz na dobę 50 mg do osiągnięcia dawki skutecznej (zakres zazwyczaj stosowanej dawki dobowej: 50-200 mg; maksymalna dawka dobowa: 300 mg na dobę; w leczeniu podtrzymującym stosuje się zazwyczaj 100 mg na dobę). Dawka do 100 mg na dobę może być podawana raz na dobę, najlepiej wieczorem; dawki dobowe ponad 100 mg powinny być podawane w dawkach podzielonych. U pacjentów z niewydolnością wątroby lub nerek leczenie rozpoczyna się od dawek niższych.
cena od 50 do 100 zł, Rf
tabletki powlekane po: 50 mg, 100 mg; fiuwoksamina
UWAGI: patrz ANDEPIN.

Fevarin a alkohol alkohol
Fevarin u osób starszych(65 lat i więcej)
Fevarin dla dzieci(do 18 lat)
Fevarin w ciąży
Fevarin a karmienie piersią
Fevarin a prowadzenie pojazdów
Fevarin a słońce i solarium ☼
Fevarin refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania