Forsen

Opis leku:

Działanie leku

Forsen to suplement diety zawierający naturalne składniki stosowany w problemach z zasypianiem. Składniki preparatu łagodzą stany napięcia nerwowego, pomagają uzyskać stan relaksu i wyciszenia przed snem oraz korzystnie wpływają na jego jakość. Zaletą suplementu Forsen jest to, że nie wywołuje otumanienia.

Preparat stosowany w problemach z zasypianiem, stanach łagodnego napięcia nerwowego, niewystarczającej satysfakcji z jakości snu.
Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Stosować doustnie1 kapsułkę na dobę,  około 1 godzinę przed snem, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
ok. 20zł
diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu Albion®), L-teanina, L-tryptofan, ekstrakt owsa zwyczajnego, tlenek magnezu, ekstrakt melisy, ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego, kwas gamma-aminomasłowy, ekstrakt szafranu, niacyna,  witamina B6(chlorowodorek pirydoksyny)

Forsen a alkohol alkohol
Forsen u osób starszych(65 lat i więcej)
Forsen dla dzieci(do 18 lat)
Forsen w ciąży
Forsen a karmienie piersią
Forsen a prowadzenie pojazdów
Forsen refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania