Hemorol czopki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Produkty podobne

Hemorectal
Procto-Hemolan
Posterisan maść
Posterisan (czopki)
Raphacholin C tabletki
Aesculan maść
Apirectum

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, uszczel­niające drobne naczynia, usprawniające miej­scowe krążenie żylne, ściągające i przeciw krwotoczne, bakteriobójcze, przeciwbólowe.

Żylaki odbytu, przewlekłe stany zapalne odbytu, krwawienia, uszkodzenia ścian naczyń żylnych, zastój żylny w obrębie odbytu z dolegliwościami bólowymi; także w podrażnie­niach, pęknięciach błony śluzowej. Leczenie ob­jawów zespołu pozakrzepowego, w dolegliwo­ściach bólowych spowodowanych przez żylaki podudzi oraz hemoroidy, pomocniczo w obrzę­kach pourazowych, krwiakach i wybroczynach.
Nadwrażliwośc na składniki preparatu.
nie znaleziono
Doodbytniczo 1 czopek na noc; daw­kę można zwiększyć do 2-3 czopków na dobę.
5-10zł
Czopki po: 50 mg wyciągu suchego z ko­szyczka rumianku+po 20 mg wyciągów z: jałowca, kasztanowca, pokrzyku wilcza jagoda, pięciornika, krwawnika +100 mg anestezyny,

 

Hemorol a alkohol

Hemorol u osób starszych(65 lat i więcej)
Hemorol dla dzieci(do 18 lat)
Hemorol w ciąży
Hemorol a karmienie piersią
Hemorol a prowadzenie pojazdów
Hemorol refundacja

Hemorol cena i opakowania

Hemorol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Hemorol czopki uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (2 opinie pacjentów)2 Opinie o Hemorol czopki

 1. Anonim

  Jestem 59 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Hemorol brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: czopki mg(miligram). Czopki na hemoroidy, wiele ich stosowałam, te są wyjątkowo korzystne cenowo, maja jedną wadę najlepiej trzymać je w lodówce, przy upale trudno je zaaplikować bo sie rozpuszczają i robi sie z nich maść ale pomagają. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Hemorol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
 2. Anonim

  Jestem 40 letnim mężczyzną chorującym na hemoroidy. Hemorol brałem podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 580 dni w dawce: 1 czopków. Mnie pomogły po jakiś 2 tygodniach uspokoiło się to świństwo i miałem spokój na jakieś 2 lata do czasu jak nie wróciłem do siłowni, niestety. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Hemorol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania