Iladian Direct Plus

Opis leku:

Działanie leku

Iladian Direct Plus to tabletki dopochwowe o działaniu wspomagającym prawidłowy stan pochwy, zawierające inulinę, witaminę E, C i kwas hialuronowy. W pochwie zdrowej kobiety naturalnie występują pałeczki kwasu mlekowego, których obecność zapobiega kolonizacji przez chorobotwórcze bakterie i grzyby. Inulina jest tzw. prebiotykiem, czyli substancją stymulującą i wspierającą rozwój prawidłowej flory bakteryjnej. Witamina C ma charakter kwasu i obniża pH pochwy, co ogranicza rozwój drobnoustrojów. Witamina E i kwas hialuronowy korzystnie wpływają na błonę śluzową pochwy poprzez nawilżenie jej, zmniejszenie podatności na mikrourazy i przyspieszanie procesów regeneracyjnych.

Iladian Direct Plus to wyrób medyczny przeznaczony dla kobiet, którego stosowanie jest wskazane jest w: zapobieganiu i wspomaganiu leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy, łagodzeniu suchości i uczucia napięcia błony śluzowej pochwy, w trakcie i po zakończeniu stosowania doustnych antybiotyków,a także w okresie okołomenopauzalnym. Preparat jest polecany kobietom szczególnie narażonym na zakażenia dróg rodnych, m.in. uczęszczającym na basen, często podróżującym, korzystającym z jacuzzi, sauny.
Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować na uszkodzone błony śluzowe, a także w przypadku występowania upławów z krwią. Iladian Direct Plus nie powinien być stosowany jednocześnie z innymi preparatami do stosowania dopochwowego.
brak danych
Produkt do stosowania dopochwowego. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie.
Dawkowanie we wspomaganiu leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy: Stosuje się 1 tabletkę dopochwową raz na dobę na noc przez 7 – 10 dni.
 Dawkowanie w profilaktyce: Stosuje się 1 tabletkę dopochwową dwa razy w tygodniu.
ok. 23zł
kwas L-askorbinowy, inulna, witamina E, kwas hialuronowy

Iladian a alkohol alkohol
Iladian u osób starszych(65 lat i więcej)
Iladian dla dzieci(do 18 lat)
Iladian w ciąży
Iladian a karmienie piersią
Iladian a prowadzenie pojazdów
Iladian refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania