Ketoprofen-SF

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Ketoprofen-SF jest lekiem o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Dostępny jest pod postacią tabletek oraz roztworu do wstrzykiwań. Jego substancją aktywną jest ketoprofen. Ketoprofen jest środkiem niesteroidowym, który bardzo szybko się wchłania, dlatego jego działanie można odczuć już po pół godziny.

Lek jest wskazany dla osób przechodzących wszelkiego rodzaju reumatoidalne zapalenia, zapalenie stawów, chorobę zwyrodnieniową. Może być także stosowany do leczenia bólu pooperacyjnego lub pourazowego i innych przewlekłych stanów bólowych.
Leku nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie powinny go zażywać osoby z chorobami nerek i wątroby oraz niewydolnością krążenia. Jest także nieprzeznaczony dla osób z chorobą wrzodową i astmą. Niewskazany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci.
Leku nie należy łączyć z innymi substancjami przeciwzapalnymi oraz steroidami. Nie powinno się go również mieszać z lekami na nadciśnienie, na krzepnięcie krwi, lekami moczopędnymi, antybiotykami, i antydepresantami. Inne niewskazane substancje to: digoksyna, fenytoina, lit i pentroksyfilina. W czasie leczenia nie wolno spożywać alkoholu.
Ketoprofen należy przyjmować doustnie (tabletkę trzeba połknąć w całości z posiłkiem lub po nim) lub poprzez wstrzykiwanie. Dawkę ustala lekarz.
Lek jest refundowany.
Ketroprofen.
Lek zawiera laktozę.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Ketoprofen-SF a alkohol

Ketoprofen-SF u osób starszych(65 lat i więcej)
Ketoprofen-SF dla dzieci(do 18 lat)
Ketoprofen-SF w ciąży
Ketoprofen-SF a karmienie piersią
Ketoprofen-SF a prowadzenie pojazdów
Ketoprofen-SF a grejpfrut
Ketoprofen-SF a słońce i solarium ☼
Ketoprofen-SF refundacja

Ketoprofen-SF cena i opakowania

Ketoprofen-SF Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Ketoprofen-SF uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (1 opinia pacjentów)



1 opinia o Ketoprofen-SF

  1. Anonim

    Jestem 42 letnim mężczyzną chorującym na mocne zapalenie stawów. Ketoprofen-SF 100 mg dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 50 mg(miligram). Borykałem się z ostrym zapaleniem stawów. Ten lek mi pomógł, cena jest dla każdego. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ketoprofen-SF 100 mg w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania