Lorafen

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek należący do pochodnych benzodiazepiny, o działaniu przeciwlękowym i przeciwdrgawkowym. Działa również uspokajająco i zwiotczająco na mięśnie oraz nasennie. Jest stosowany w zaburzeniach emocjonalnych przebiegających z lękiem i niepokojem, w leczeniu lęku z towarzyszącymi zaburzeniami somatycznymi, np. ze strony układu krążenia, pokarmowego, oraz w zaburzeniach snu (trudności z zasypianiem), w przygotowaniu do zabiegu chirurgicznego lub diagnostycznego.

Uczulenie na pochodne benzodiazepiny, jaskra z wąskim kątem przesączania, depresja, miastenia. Więcej działań niepożądanych leku może wystąpić u osób starszych. Poinformuj lekarza, jeśli chorujesz na choroby płuc i układu krążenia, choroby wątroby i nerek. W czasie leczenia należy unikać spożywania alkoholu. Nie stosować łącznie z pirymetaminą (pyrimethamine).
patrz AFOBAM.
Zaburzenia snu: 1-2,5 mg bezpośrednio przed snem; stany lękowe: 2-3 razy na dobę po 1 mg. Maksymalna dawka dobowa: 6 mg.
Cena od 5 do 10 zł
Tabletki powlekane po: 1 mg, lorazepam; lub 2,5 mg.  

Dowiedz się więcej o składzie: .

Lorafen a alkohol

Lorafen u osób starszych(65 lat i więcej)
Lorafen dla dzieci(do 18 lat)
Lorafen w ciąży
Lorafen a karmienie piersią
Lorafen a prowadzenie pojazdów
Lorafen refundacja

Lorafen cena i opakowania

Lorafen Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Lorafen uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (1 opinia pacjentów)3 Opinie o Lorafen

  1. Mariola

    Lek lorafen jest narkotykiem i uzależnia.powinien być wycofany z produkcji a ci którzy zajmują się produkcją tego narkotyku i zezwalają na to, powinni odpowiedzieć przed najwyższym wymiarem sprawiedliwości i ponieść kary za uśmiercanie ludzi ze szczególną premedytacją ponieważ z tego leku rzadko kto wychodzi.

  2. w bezsenności spowodowanej napadami lęku oraz lęku przed samą bezsennością – polecam. jak się weźmie raz na 2tyg lub rzadziej to nic się nie stanie. jedyny lek, który mi kiedykolwiek chociaż trochę ulżył….

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania