Metazydyna tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Produkty podobne

Trimetaratio tabletki

Działanie leku i ulotka

Ochronne (cytoprotekcyjne) w sto­sunku do niedokrwionych komórek serca; zmniejszające zapotrzebowanie komórek na tlen; usprawniające czynność lewej komory serca, zmniejszające zapotrzebowanie komórek na tlen; usprawniające czynność lewej komory serca.

Zapobieganie napadom dusznicy bolesnej (dławicy piersiowej), leczenie przewle­kłej wyrównanej (stabilnej) choroby niedo­krwiennej serca (jako lek pojedynczy lub w sko­jarzeniu z innymi lekami); zaburzenia ukrwienia siatkówki i naczyniówki oka; zawroty głowy i szum w uszach pochodzenia naczyniowego.
Ostrożnie w niewydolno­ści nerek – wskazane zmniejszenie dawkowania.
nie znaleziono
3 razy na dobę po 1 tabletce pod­czas posiłków.
30-50zł
tabletki powlekane po 20 mg

 

Dowiedz się więcej o składzie: .

Metazydyna a alkohol

Metazydyna u osób starszych(65 lat i więcej)
Metazydyna dla dzieci(do 18 lat)
Metazydyna w ciąży
Metazydyna a karmienie piersią
Metazydyna a prowadzenie pojazdów
Metazydyna refundacja

Metazydyna cena i opakowania

Metazydyna Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 0.0/5 (0 opinie pacjentów)



1 opinia o Metazydyna tabletki

  1. stosuje z krótkimi przerwami od 3 lat setal PO pierwszej tabletce jak co dzień podczas marszu po lesie poczułem udrożnienie oddychania. mogłem przyspieszyć; ustało brzęczenie w uszach. wtedy POSTANOWIŁEM REGULARNIE zażywać setal. w związku z obrzękami stawów i częściowo stóp kardiolog zapisał mi SPIRONOL, po przeczytaniu w ulotce ile ma on działań ubocznych i przy założeniu, że metazydyna poprawi krążenie nie zażywałem spironolu co zakomunikowałem kardiologowi.Od 7 lat jest stałym pacjentem poradni urologicznej. gdzie przechodzę okresowe badania USG i praktycznie ciągle zażywam Tamsulosini Hydrochloricum w rożnych wariantach „UWALNIANIA”. Zauważyłem, że forma Tamsugenu wraz z METAZYDYNĄ wytwarzają korzystną synergię. CELOWA PRZERWA W STOSOWANIU TEGO ZESTAWU OK. MIESIĄCA POWODUJE WZMOŻENIE SIE DOLEGLIWOŚCI UROLOGICZNYCH MNIEJ ODECHOWYCH, BO OD OK. ROKU SYSTEMATYCZNIE PŁYWAM. klasykiem W RYTMIE ćwiczeń oddechowych 1-2-3 wdech. Wolno 600 m. w ciągu ok. 35 min. W tej sytuacji SETAL WSPOMAGA TAMSUGEN. Oba leki stosuję zgodnie ze wskazaniami. ostatnio kiedy Kutno wyjaśnili, że substancja czynna jest uwalniana dyfuzyjnie-wydaje się, ze jest to najlepsza forma Trimatazidini dihydrochloridum ze wszystkich występujących na rynku. Cena 21PLN z opakowanie tez jest przyzwoita, chociaż niektóre apteki podnoszą do ponad 35PLN. DZIAŁANIE OGOLNOUSTROJOWE I BRAK SKUTKOW UBOCZNYCH[po za pacjentami z chorobami nerek] POWINNA BYC DOSTĘPNA BEZ RECEPTY. ZDZISŁAW STASIAK LAT 80

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania