Pimafucin (globulki dopochwowe)

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Pimafucin (globulki dopochwowe) jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek jest preparatem o działaniu grzybostatycznym, w postaci tabletek dopochwowych. Hamuje biosyntezę ergosterolu, który jest niezbędny do budowy błony komórkowej grzyba — prowadzi do zaburzeń jej przepuszczalności. Preparat odznacza się szerokim zakresem działania przeciwgrzybiczego (dermatofity, drożdżaki i in.), działa również przeciwpierwotniakowo (w stosunku do rzęsistków) i przeciwbakteryjnie (drobnoustroje G+ i niektóre G).

Stosowany jest miejscowo w leczeniu i rzęsistkowicy narządów płciowych. patrz NATAMYCYNA
Nadwrażliwość na lek. patrz NATAMYCYNA
Preparat może zmniejszać skuteczność jednocześnie zastosowanych środków antykoncepcyjnych wykonanych z lateksu. patrz NATAMYCYNA
Dopochwowo 1-2 razy na dobę wieczorem 1 globulka przez 3-6 dni.
cena od 10 do 20 zł
globulki dopochwowe po 100 mg; natamycyna
Uwaga! Leczenie rozpoczyna się po zakończeniu menstruacji.
Działania niepożądane
Bardzo rzadko wywołuje miejscowy odczyn alergiczny.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Pimafucin a alkohol

Pimafucin u osób starszych(65 lat i więcej)
Pimafucin dla dzieci(do 18 lat)
Pimafucin w ciąży
Pimafucin a karmienie piersią
Pimafucin a prowadzenie pojazdów
Pimafucin refundacja

Pimafucin cena i opakowania

Pimafucin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Pimafucin (globulki dopochwowe) uzyskał ocenę 3.8 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.8/5 (5 opinie pacjentów)5 komentarzy Pimafucin (globulki dopochwowe)

 1. Anonim

  Jestem 35 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Pimafucin (globulki dopochwowe) brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 37 dni w dawce: 100 mg(miligram). Mnie nie pomógł bo nie miałam grzybicy pochwy. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Pimafucin (globulki dopochwowe) w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na grzybica. Pimafucin (globulki dopochwowe) brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 100 mg(miligram). świetne pomógł mi już po 3 dniach. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Pimafucin (globulki dopochwowe) w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na grzybica. Pimafucin (globulki dopochwowe) brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 100 mg(miligram). Dodaj Twoją opinię o leku. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Pimafucin (globulki dopochwowe) w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 35 letnią kobietą chorującą na grzybica pochwy. Pimafucin (globulki dopochwowe) brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 2 tabletek. Jest super, po 3 dniach stosowania infekcja praktycznie wyleczona do tego poleciłabym jeszcze Lacibios Femine. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Pimafucin (globulki dopochwowe) w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą chorującą na drożdżaki. Pimafucin (globulki dopochwowe) brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 100 mg(miligram). Porażka- obiawy nasiliły się- swędzenie i pieczenie nie ustawały a po zaaplikowaniu leku nasilały się. Mój poprzedni lekarz przepisywał mi clotrimazol- ten był super- po pierwszej dawce objawy choroby ustępowały i można było normalnie funkcjonować!. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Pimafucin (globulki dopochwowe) w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania