Procto-Glyvenol

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Hemorol czopki
Procto-Hemolan

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Procto-Glyvenol bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: miejscowe znieczulające (lidokaina), przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, zmniejszające przepuszczalność naczyń i poprawiające napięcie ściany naczyniowej (trybenozyd).

Zewnętrzne i wewnętrzne żylaki odbytu.
Nadwrażliwość na składniki leku. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.
nie znaleziono
czopki zakładać 2 razy dzien­nie do uzyskania poprawy; podtrzymująco 1 razy dziennie. Zalecane jest stosowanie preparatu po wypróżnieniu. Nie należy przekraczać zalecanych dawek, ponieważ składniki preparatu mogą wchłaniać się z błony śluzowej odbytnicy i powodować niepożądane działania ogólnoustrojowe. Preparat nie powinien być stosowany dłużej niż 2 tygodnie. Krem: w leczeniu wewnętrznych żylaków odbytu nakładać przy pomocy dołączo­nego aplikatora.
od 20 do 30 zł
10 czopków, 1 czopek zawiera 400 mg tribenozydu i 40 mg lidokainy; 30 g kremu doodbytniczego zawiera 50 mg tribenozydu i 20 mg lidokainy.,
W celu złagodzenia objawów występujących w żylakach odbytu zalecane jest także przestrzeganie ogólnych zasad. Na-leżą do nich: stosowanie ciepłych nasiadówek, wypoczynek w łóżku, którego nożna część jest uniesiona, spożywanie diety bogatej w błonnik, zawierającej świeże owoce i warzywa, picie dużej ilości płynów (ok. 8–10 szklanek na dobę), unikanie parcia na stolec i oddawanie stolca z nogami skrzyżowanymi po turecku.
Działania niepożądane
Lek rzadko powoduje ból i pieczenie w okolicy odbytu.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Procto-Glyvenol a alkohol

Procto-Glyvenol u osób starszych(65 lat i więcej)
Procto-Glyvenol dla dzieci(do 18 lat)
Procto-Glyvenol w ciąży
Procto-Glyvenol a karmienie piersią
Procto-Glyvenol a prowadzenie pojazdów
Procto-Glyvenol refundacja

Procto-Glyvenol cena i opakowania

Procto-Glyvenol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Procto-Glyvenol uzyskał ocenę 4.8 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.8/5 (5 opinie pacjentów)7 komentarzy Procto-Glyvenol

 1. Anonim

  Jestem 43 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Procto-Glyvenol brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 120 dni w dawce: 1 czopków. Bardzo pomogły mojej cioci, ulgę odczuła już na 3 dzień, koszt ok. 40 zł, ale lepsze to niż męczarnie z hemoroidami. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Procto-Glyvenol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 47 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Procto-Glyvenol brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 14 dni w dawce: 2 czopków. Bardzo dobre! gdy stosuje się te czopki i maści,robi nasiadówki i przestrzega diety to można unieczynnić hemoroidy i spokojnie żyć. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Procto-Glyvenol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 46 letnim mężczyzną chorującym na hemoroidy. Procto-Glyvenol brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 14 dni w dawce: 5 ml(mililitrów). Mnie skutecznie pomógł ten w tubie, zażyłem jedną drugą zacząłem ale nie było potrzeby kontynuować do końca i miałem spokój z hemoroidami na jakiś czas. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Procto-Glyvenol w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Jakub

  Procto Glyvenol jest bardzo skuteczny. Szybko działa znieczulająco, a po dwóch dniach było całkiem po problemie. I cena nie jest zabójcza! Super lek, bez recepty dla szybko potrzebujących pomocy.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. anna

  mnie jakoś nie pomaga jak na razie, mimo, że zaczęłam je w miarę szybko stosować,
  widocznie na mnie nie działa i pozostaje tylko operacja

  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 44 letnim mężczyzną chorującym na hemoroidy. Procto-Glyvenol brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 2 czopków. Procto-Glyvenol jest skutecznym lekiem na hemoroidy. Łatwa aplikacja, szybkie działanie. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Procto-Glyvenol w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. bebi

  stosowałam czopki procto glyvenol w ciąży i naprawdę są rewelacyjne! Szybko niwelują wszystkie objawy hemoroidów.

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania