Procto-Hemolan

Opis leku:

Działanie leku

Lek Procto-hemolan control zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia. Zwiększa drenaż limfatyczny nasilając perystaltykę (ruchliwość) naczyń chłonnych i przepływ limfy. Lek działa na mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność małych naczyń krwionośnych, okołonaczyniowe stany zapalne, zastój w mikrokrążeniu. Zmniejsza również podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych.


   Z ulotki: Leczenie objawowe w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu (hemoroidy). Patrz: Procto-Glyvenol krem.
  Z ulotki: jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na diosminę lub którykolwiek z pozostałych składników leku. Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując lek Procto-hemolan control? Jeśli dolegliwości związane z żylakami odbytu utrzymują się lub nasilają mimo stosowania leku należy skonsultować się z lekarzem. Leczenie objawów związanych z żylakami odbytu powinno być krótkotrwałe. Patrz: Procto-Glyvenol krem.
Z ulotki: należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty. Nie stwierdzono występowania interakcji z innymi lekami. Stosowanie leku Procto-hemolan control z jedzeniem i piciem. Lek należy przyjmować podczas posiłków. Patrz: Procto-Glyvenol krem.
  Patrz: Procto-Glyvenol krem.
cena od 10 do 20 zł.
 krem w 100 g po: 5 g tribenozydu+2,11 I  g lidokainy

Procto-Hemolan a alkohol alkohol
Procto-Hemolan u osób starszych(65 lat i więcej)
Procto-Hemolan dla dzieci(do 18 lat)
Procto-Hemolan w ciąży
Procto-Hemolan a karmienie piersią
Procto-Hemolan a prowadzenie pojazdów
Procto-Hemolan refundacja

Procto-Hemolan Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania