Leki WALMARK

Mabelle

Suplement diety przeznaczony dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym. Stanowi źródło roślinnych fitoestrogenów pochodzących z koniczyny łąkowej i lnu zwyczajnego.

Chromdiet

Kompozycja czterech składników: inuliny, chitosanu, błonnika oraz chromu. Wspomaga odchudzanie, zmniejsza apetyt na słodycze, poprawia krzepliwość krwi.

Liderin

Liderin to wysokiej jakości suplement diety dla mężczyzn, opracowany na potrzeby uzyskania szybkiego stanu erekcji.

Beta Karoten

Prekursor witaminy A, działa fotoochronnie, nie dopuszcza do wnikania przez skórę promieni ultrafioletowych.

Prostenal

Prostenal to preparat przeznaczony dla mężczyzn mających problem z prawidłowym funkcjonowaniem gruczołu krokowego. Palma sabalowa wpływa na przemiany testosteronu i ułatwia oddawanie moczu.

Benosen

Benosen to preparat zawierający wyciąg z chmielu oraz L-teaninę. Składniki te działają uspokajająco oraz ułatwiają zasypianie.

Prostenal Perfect

Prostenal Perfect to preparat zawierający składniki wpływające korzystnie na funkcje prostaty. Wyciąg z owoców palmy sabalowej zmniejsza ryzyko powiększenia gruczołu krokowego.

Beta Karoten Naturkaps

Preparat zawiera beta-karoten. Jest to prowitamina witaminy A, która odpowiada za prawidłowy proces widzenia oraz odpowiednie funkcjonowanie skóry.

Beta Karoten Sun

Preparat zawiera beta-karoten, który neutralizuje działanie wolnych rodników, zmniejszając nadmierną wrażliwość na słońce. Dodatkowo zwalnia procesy starzenia skóry poprzez wspomaganie jej regenerację.

Urinal

Urinal to wieloskładnikowy suplement diety stosowany profilaktycznie i wspomagająco w dolegliwościach układu moczowego.

Sinulan forte tabletki powlekane

Sinulan forte suplement diety zawiera ekstrakty roślinne, które wspomagają funkcjonowanie górnych dróg oddechowych (zatoki, nos, gardło) i stymulują działanie układu odpornościowego.

Dakolen tabletki

Dakolen to suplement diety, który przywraca pełnię oraz jędrność biustu dzięki specjalnie dobranej kompozycji ekstraktów roślinnych z nasion kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus) i lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) będących bogatym źródłem fitoestrogenów.

Permen

Zawarte w preparacie Permen związki pozwalają na utrzymanie sprawności seksualnej i zwiększenie satysfakcji z odczuwanych doznań. Żeń-szeń wzmaga libido, stymuluje i przedłuża czas trwania erekcji.

Benospokój tabletki

Benospokój to suplement diety zawierający wyciąg z melisy lekarskiej oraz L-teaninę. Obie te substancje działają na organizm uspokajająco, rozluźniająco oraz relaksacyjnie. Łagodzą napięcie psychiczne, pomagają uwolnić się od stresu i umożliwiają odprężenie.

Luteina

Jest to naturalnie wydzielany przez jajniki hormon płciowy ważny dla czynności żeńskiego układu płciowego i podtrzymania ciąży. Z Podejmuje się próby stosowania progestagenów w znoszeniu objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Progesteron źle wchłania się po podaniu doustnym, co utrudnia terapię tym lekiem.