Proliver wątroba tabletki

Opis leku:

Działanie leku

Proliver wątroba to suplement diety, który usprawnia pracę wątroby, wspomaga jej naturalną regenerację, przyspiesza procesy trawienne i przyswajanie pokarmów. Zawarte w preparacie substancje i wyciągi roślinne wywierają korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. L-asparaginian L-ornityny ułatwia proces detoksykacji oraz uczestniczy w przemianie węglowodanów, tłuszczów i białek. Cholina wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby ułatwiając transport tłuszczów i cholesterolu. Wyciągi z liści karczocha i korzenia cykorii stymulują wydzielanie soków trawiennych, poprawiają przyswajanie pokarmów, zwłaszcza tłustych i ciężkostrawnych oraz działają hepatoprotekcyjnie (ochronnie na komórki wątroby).

Uzupełnianie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wspomagające jej ochronę i regenerację.
Uczulenie na składniki preparatu.
Brak stwierdzonych interakcji pomiędzy preparatem Proliver wątroba oraz innymi substancjami.
Doustnie, po posiłku. Przyjmować 1-2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą.
ok. 8-10zł.
W 1 tabletce preparatu Proliver watroba znajduje się: L-asparaginian L-ornityny – 150 mg, cholina – 20 mg, wyciąg z ziela karczocha – 25 mg, wyciąg z korzenia cykorii – 11,5 mg. Opakowanie zawiera 30 tabletek.

Proliver a alkohol alkohol
Proliver u osób starszych(65 lat i więcej)
Proliver dla dzieci(do 18 lat)
Proliver w ciąży
Proliver a karmienie piersią
Proliver a prowadzenie pojazdów
Proliver refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania