Reparil żel N

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Działanie leku i ulotka

Preparat o miejscowym działaniu przeciwobrzękowym, przeciwzapalnym i chroniącym naczynia żylne. Stosowany jest w zapobiega­niu i leczeniu obrzęków, krwiaków pourazowych, w żylakach kończyn dolnych.

Skojarzone działanie składników: miejscowe przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwwysiękowe, przeciwobrzękowe, zmniej­szające przepuszczalność naczyń, przyspiesza­jące wchłanianie się krwiaków.

Zapobiegawczo i leczniczo w obrzę­kach, krwiakach (pourazowych i pooperacyj­nych – m.in. stłuczenia, skręcenia, schorzenia ortopedyczne); zaburzenia krążenia żylnego w kończynach dolnych; żylaki kończyn dolnych; pomocniczo w bólach kręgosłupa u chorych z ob­jawami ucisku korzeni nerwów rdzeniowych od­cinka szyjnego i krzyżowo-lędźwiowego kręgo­słupa (dyskopatie, bóle karku, rwa kulszowa).
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Leku nie należy stosować w I trymestrze ciąży, na otwarte rany i błony śluzowe, w przewle­kłych schorzeniach nerek. patrz: Aesciven
patrz: Aesciven
Wcierać w bolące miejsca 3-5 razy na dobę. 
cena od 20 do 30 zł
Żel w 1 g po: 10 mg escyny + 50 mg sa­licylanu dietyloaminy

 

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Reparil a alkohol

Reparil u osób starszych(65 lat i więcej)
Reparil dla dzieci(do 18 lat)
Reparil w ciąży
Reparil a karmienie piersią
Reparil a prowadzenie pojazdów
Reparil refundacja

Reparil cena i opakowania

Reparil Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania