Ruskorex czopki maść

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: ściągające i przeciwkrwotoczne, przeciwzapal­ne, przeciwobrzękowe, uszczelniające drobne naczynia, przeciwbólowe.

W objawach bólu i świądu w okoli­cy odbytu, w stanach zapalnych błony śluzowej odbytnicy, w zapaleniu zakrzepowym guzków krwawniczych, do łagodzenia świądu odbytu występującego z innych przyczyn. W leczeniu uzu­pełniającym po operacjach chirurgicznych prze­tok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych.
 U osób z zaburzeniami czynności serca (arytmie) i z niedociśnieniem tęt­niczym (hipotensją) można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Ekstrakty z ruszczy- ka kolczastego mogą nasilać skurcze macicy.
Może wystąpić nasilenie działa­nia leków przeciwarytmicznych oraz osłabienie działania sulfonamidów (patrz Biseptol). Antagoniści wapnia  mo­gą osłabiać działanie ruskogeniny.
 Jednorazowa kuracja nie powinna trwać dłużej niż 2 tygodnie. Czopki: 1 czopek 1-2 razy na dobę po 1 czopku po wypróżnieniu. Maść: stoso­wać zewnętrznie na okolicę odbytu 2-3 razy na dobę. 
Czopki: cena od 10 do 20 zł; , maść: cena od 20 do 30 zł.
czopki po: 25 mg ruskogeniny i chlo­rowodorku tetrakainy, maść w 1 g po: 10 mg ruskogeniny +10 mg chlorowo­dorku tetrakainy
Dowiedz się więcej o składzie: , .

Ruskorex a alkohol

Ruskorex u osób starszych(65 lat i więcej)
Ruskorex dla dzieci(do 18 lat)
Ruskorex w ciąży
Ruskorex a karmienie piersią
Ruskorex a prowadzenie pojazdów
Ruskorex refundacja

Ruskorex cena i opakowania

Ruskorex Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Ruskorex czopki maść uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (3 opinie pacjentów)3 Opinie o Ruskorex czopki maść

 1. Anonim

  Jestem 38 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Ruskorex brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 362 dni w dawce: 1 czopków. Dobrze łagodzi skutki (i maść i czopki) ale nie usuwa hemoroidów,. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Ruskorex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
 2. Anonim

  Jestem 45 letnim mężczyzną chorującym na hemoroidy. Ruskorex dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 12 dni w dawce: 5 ml(mililitrów). Maść używam od tygodnia i musze powiedzieć że jest ok, ten składnik znieczulający naprawdę pomaga. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Ruskorex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
 3. Anonim

  Jestem 43 letnim mężczyzną chorującym na hemoroidy. Ruskorex brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 1 czopków. Dostałem od proktologa receptę na dwa leki ruskorex-czopki i lidoposterisan maść i juz na drugi dzień normalnie funkcjonowałem polecam te środki. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Ruskorex w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania