Ruskorex czopki maść

Opis leku:

Działanie leku

Skojarzone działanie składników: ściągające i przeciwkrwotoczne, przeciwzapal­ne, przeciwobrzękowe, uszczelniające drobne naczynia, przeciwbólowe.

W objawach bólu i świądu w okoli­cy odbytu, w stanach zapalnych błony śluzowej odbytnicy, w zapaleniu zakrzepowym guzków krwawniczych, do łagodzenia świądu odbytu występującego z innych przyczyn. W leczeniu uzu­pełniającym po operacjach chirurgicznych prze­tok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych.
 U osób z zaburzeniami czynności serca (arytmie) i z niedociśnieniem tęt­niczym (hipotensją) można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Ekstrakty z ruszczy- ka kolczastego mogą nasilać skurcze macicy.
Może wystąpić nasilenie działa­nia leków przeciwarytmicznych oraz osłabienie działania sulfonamidów (patrz Biseptol). Antagoniści wapnia  mo­gą osłabiać działanie ruskogeniny.
 Jednorazowa kuracja nie powinna trwać dłużej niż 2 tygodnie. Czopki: 1 czopek 1-2 razy na dobę po 1 czopku po wypróżnieniu. Maść: stoso­wać zewnętrznie na okolicę odbytu 2-3 razy na dobę. 
Czopki: cena od 10 do 20 zł; , maść: cena od 20 do 30 zł.
czopki po: 25 mg ruskogeniny i chlo­rowodorku tetrakainy, maść w 1 g po: 10 mg ruskogeniny +10 mg chlorowo­dorku tetrakainy
Ruskorex a alkohol alkohol
Ruskorex u osób starszych(65 lat i więcej)
Ruskorex dla dzieci(do 18 lat)
Ruskorex w ciąży
Ruskorex a karmienie piersią
Ruskorex a prowadzenie pojazdów
Ruskorex refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania