Sambucol Extra Strong

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Sambucol Original Formula
Sambucol Kids

Przechowywanie

Czy Sambucol Extra Strong bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Sambucol Extra Strong to syrop dla dorosłych zawierający standaryzowany wyciąg z owoców czarnego bzu, wzbogacony o 8 dodatkowych składników. Obecna w preparacie substancja o nazwie Antivirin pomaga zwalczyć infekcję wywołaną wirusami grypy typu A i B i skraca czas trwania choroby o ok. 3-4 dni. Sambucol Extra Strong zawiera cynk  niezbędny dla prawidłowego rozwoju limfocytów T (komórek odpowiadających za walkę z patogenami), zaś selen pobudza aktywność układu odpornościowego i wpływa na prawidłowe funkcjonowanie grasicy. Witamina C, beta-karoten i miedź korzystnie działają na procesy antyoksydacyjne organizmu. Połączenie tych składników wielotorowo usprawnia walkę z przeziębieniem i grypą.

Preparat polecany w stanach przedgrypowych, grypy lub przeziębienia. Sambucol Extra Strong może być stosowany profilaktycznie okresach zwiększonego ryzyka infekcji.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników syropu.
Dotychczas nie stwierdzono
W stanach przeziębienia i grypy stosuje się 10 ml (2 łyżeczki) 4 razy na dobę. W profilaktyce w okresach zwiększonego ryzyka infekcji zalecane jest zażywanie 10ml(2 łyżeczki) raz na dobę.
brak danych
ekstrakt z owoców czarnego bzu, witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina D (cholekalcyferol), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), beta-karoten, glukonian cynku, kwas foliowy, siarczan miedzi, selenian sodu

Preparatu Sambucol Extra Strong nie należy popijać i mieszać z innymi płynami.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Sambucol a alkohol

Sambucol u osób starszych(65 lat i więcej)
Sambucol dla dzieci(do 18 lat)
Sambucol w ciąży
Sambucol a karmienie piersią
Sambucol a prowadzenie pojazdów
Sambucol refundacja

Sambucol cena i opakowania

Sambucol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania