Solarin Max tabletki

Opis leku:

Działanie leku

Solarin Max to suplement diety chroniący skórę od wewnątrz. Preparat, dzięki starannie dobranym składnikom wpływa na koloryt i kondycję skóry, nadając jej promienny, opalony i zdrowy wygląd bez konieczności nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.β-karoten nadaje skórze odpowiedni koloryt; likopen, selen oraz witaminy C i E są antyoksydantami, chroniącymi komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo antyoksydanty i pozostałe składniki preparatu: cynk, niacyna, biotyna, witamina B6 wpływają na procesy metaboliczne zachodzące w skórze.
Solarin Max zmniejsza ryzyko wystąpienia oparzeń i groźnych zmian mogących pojawić się po ekspozycji na słońcu bądź po długim pobycie w solarium. W przeciwieństwie do preparatów stosowanych na skórę, działa w sposób ciągły, od wewnątrz.

Uzupełnianie niedoborów diety w witaminy i β-karoten szczególnie u osób korzystających z kąpieli słonecznych oraz solarium. Zmniejszanie ryzyka oparzeń i uczuleń słonecznych.
Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.  
Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Nie stwierdzono.
Jedna tabletka dziennie podczas posiłku.
Osobom o jasnej karnacji zaleca się przyjmowanie tabletek na około tydzień przed ekspozycją na słońce.
Jedna tabletka zawiera 15mg niacyny, 5mg witaminy E, 2mg witaminy B6, 30mg witaminy C, 15mg β-karotenu, 0,25mg likopenu, 0,15mg biotyny, 100 kwasu foliowego, 15mg cynku oraz 25µg selenu.

Solarin a alkohol alkohol
Solarin u osób starszych(65 lat i więcej)
Solarin dla dzieci(do 18 lat)
Solarin w ciąży
Solarin a karmienie piersią
Solarin a prowadzenie pojazdów
Solarin refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania