Urinal

Opis leku:

Działanie leku

Urinal to wieloskładnikowy suplement diety stosowany profilaktycznie i wspomagająco w dolegliwościach układu moczowego.Urinal w swoim składzie zawiera ekstrakty i koncentraty z owoców żurawiny, wyciąg z nawłoci i witaminę D. Owoc żurawiny zawiera substancje (tzw. proantocyjanidyny – PAC) uniemożliwiające przyleganie bakterii E.coli (odpowiadających za 90% zakażeń układu moczowego) do ścian pęcherza i cewki moczowej, a w konsekwencji ograniczające  rozwój i namnażanie bakterii. Witamina D wspomaga to antyadhezyjne działanie żurawiny. Wyciąg z nawłoci pospolitej ma działanie moczopędne. Wraz ze zwiększoną ilością wydzielanego moczu, ułatwione jest wypłukiwanie z organizmu  chorobotwórczych drobnoustrojów i toksyn.

Urinal to suplement diety przeznaczony do stosowania w profilaktyce dolegliwości układu moczowego (np. stanów zapalnych) i działający wspomagająco przy już istniejących. Preparat może być stosowany przez diabetyków, którzy ze względu na swoją chorobę, są grupą szczególnie narażoną na zakażenia dróg moczowych.
 Nie stosować u osób nadwrażliwych na którykolwiek składnik preparatu, w tym uczulonych na produkty pszczele(w kapsułkach stosowany jest wosk pszczeli). 
Dotychczas nie stwierdzono.
W codziennej profilaktyce zalecane jest stosowanie 1 kapsułki raz na dobę. Maksymalna dawka to 3 kapsułki dziennie.
brak danych
1 kapsułka preparatu Urinal zawiera: NutriCran: sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej 200,0 mg, CystiCran: wyciąg z żurawiny wielkoowocowej 3,0 mg, ekstrakt z nawłoci pospolitej 20,0 mg, witamina D 1,7 μg
Urinal to preparat o obniżonej zawartości szczawianów, jednakże osoby ze skłonnością do tworzenia się kamieni nerkowych przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Urinal a alkohol alkohol
Urinal u osób starszych(65 lat i więcej)
Urinal dla dzieci(do 18 lat)
Urinal w ciąży
Urinal a karmienie piersią
Urinal a prowadzenie pojazdów
Urinal refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Urinal uzyskał ocenę 1.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 1.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Urinal

  1. basia
    Cena
    Skuteczność
    Czas działania

    Nie do końca mogę się zgodzić z poprzedniczkami. Ja np mam większe pieczenia cewki moczowej. ból jest nie do zniesienia. Szczypie, piecze, i nie wiadomo jak się tego pozbyć

Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania