Vessel Due F kapsułki

Opis leku:

Działanie leku

Przeciwzakrzepowe, zmniejszające zlepianie się płytek krwi (przeciwagregacyjne), obniżające lepkość krwi i poprawiające jej przepływ (czyli tzw. własności reologiczne krwi) oraz obniżające poziom lipidów (tłuszczów) we krwi.

Schorzenia naczyń przebiegające ze zwiększonym ryzykiem zakrzepicy.
Skazy krwotoczne i czynne krwawienia.
Może nasilać działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych i heparyny.
2 x na dobę po 1 kapsułce między posiłkami przez 30 – 40 dni. Pełny cykl leczenia należy powtarzać co najmniej dwukrotnie w ciągu roku. W cięższych przypadkach w początkowym okresie kuracji stosuje się sulodeksyd w postaci wstrzyknięć dożylnych; po uzyskaniu poprawy możliwe przejście na postać doustną.
cena od 100 do 200 zł.
Kapsułki po 20 LSU, skład: sulodexide (sulodeksyd).
Podczas równoległego stosowania innych leków o działaniu przeciwzakrzepowym należy kontrolować wskaźniki krzepnięcia krwi.

Vessel a alkohol alkohol
Vessel u osób starszych(65 lat i więcej)
Vessel dla dzieci(do 18 lat)
Vessel w ciąży
Vessel a karmienie piersią
Vessel a prowadzenie pojazdów
Vessel refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Vessel Due F kapsułki uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (2 opinie pacjentów)2 Opinie o Vessel Due F kapsułki

 1. Stefan
  Cena
  Skuteczność
  Czas działania

  Lek jest dobry. Mi pomaga, ale mam po nim pokrzywkę. Lecz jest za drogi. Najpierw kosztował 60 zł. A ostatni kosztuje nawet 90 zł i nie jest refundowany. Dlatego muszę z niego zrezygnować i szukać tańszego.

 2. waldemar
  Cena
  Skuteczność
  Czas działania

  Zastosowanie Wobenzym P jelitowej Resiste tabletka powlekana (Rozmiar opakowania: 800 stk)
  Wobenzym P resiste dojelitową powlekana tabletka (zestaw rozmiarów 800 stk) może być stosowany do zapalenia żył powierzchownych i tępy uraz z obrzękiem (gromadzenie się płynu z naczynia krwionośne), jak również wszystkie rodzaje zapalenia w leczeniu podtrzymującym.

  Sposób działania Wobenzym P jelitowej Resiste tabletka powlekana (Rozmiar opakowania: 800 stk)
  W Wobenzym P jelitowa resiste tabletka powlekana (Rozmiar opakowania: 800 stk) enzymy bromelaina i papaina zawarte mają ogólne działanie przeciwzapalne. Obie substancje rozszczepiać poza fibryny, zapewniając ważny wkład do krzepnięcia krwi i poprawiają krążenie krwi. Dla Bromelaina również właściwości gojące rany wykazano w badaniach in vitro. Rutyna, flawonoidy, ma ze swojej strony, jako że zmniejsza patologicznie zwiększoną przepuszczalność naczyń włosowatych, ödemprotektive cech, a także wzmacnia naczynia krwionośne. Wszystkie trzy składniki razem dać jelitową Resiste tabletkę powlekaną Wobenzym P (Rozmiar opakowania: 800 stk) swoje unikalne cechy i wziąć to jako pozytywny wpływ na dolegliwości zapalnych, nawet lub szczególnie jeśli idą z towarzyszącym obrzękiem.

Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania