Vicebrol tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Cavinton tabletki
Vinpocetine
Vinpoton

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Vicebrol tabletki jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

patrz CAVINTON

patrz CAVINTON
patrz CAVINTON
patrz CAVINTON
patrz CAVINTON
cena od 10 do 20 zł
tabletki po 5 mg; winpocetyna

Dowiedz się więcej o składzie: .

Vicebrol a alkohol

Vicebrol u osób starszych(65 lat i więcej)
Vicebrol dla dzieci(do 18 lat)
Vicebrol w ciąży
Vicebrol a karmienie piersią
Vicebrol a prowadzenie pojazdów
Vicebrol refundacja

Vicebrol cena i opakowania

Vicebrol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Vicebrol tabletki uzyskał ocenę 4.1 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.1/5 (4 opinie pacjentów)8 komentarzy Vicebrol tabletki

 1. Anonim

  Jestem 85 letnią kobietą chorującą na neurologia. VICEBROL dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 31 dni w dawce: 5 mg(miligram). Lek używa moja ciocia lekarz przepisał jej na poprawe krążenia mózgowego,jest zadowolona. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. VICEBROL w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 81 letnią kobietą chorującą na niewydolność krążenia. VICEBROL brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 56 dni w dawce: 5 mg(miligram). Ten lek jest chyba często polecany przez lekarzy mojej mamie zalecił go do stosowania i laryngolog i kardiolog, musi byc dobry, zobaczymy. Skutki uboczne oceniam na minimalne. VICEBROL w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 54 letnią kobietą chorującą na zaburzenia równowagi. VICEBROL brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 92 dni w dawce: 5 mg(miligram). Potworne zawroty głowy podwójne widzenie zaburzenie równowgi- po Vicebrolu przechodzi najszybciej,wczesnie brałam Nootropil. Skutki uboczne oceniam na minimalne. VICEBROL w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 64 letnim mężczyzną chorującym na niewydolność krążenia. VICEBROL brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 127 dni w dawce: 5 mg(miligram). Dobry na niewydolność krążenia i cen przyzwoita. Skutki uboczne oceniam na minimalne. VICEBROL w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Am

  Jestem 31 letnią kobietą. Miałam bardzo silne bóle oczu i głowy powodujace niekiedy wymioty. Zazywam Vicebrol już 3 miesiąc i bóle ustąpiły. Nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych.

  Odpowiedz
  • zdecydowanie kobieta

   To najpierw się zdecyduj, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną!

   Odpowiedz
 6. Sara

  Kłamliwe komentarze.Jak mogą pisać tu 85 letni!!! ludzie ,którzy mówią ,że ich mamy!!!też biorą ten lek? No chyba że mają po sto lat i śmigają po necie jak nastolatki.

  Odpowiedz
  • endii

   Jasne ze kłamliwe bo lekarze przepisują to co przedstawiciel firmy farmaceutycznej „karze”:))) I potem zaproszenie mamy w kieszeni na sympozjum no: do Tunezji… :))

   Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania