2BeSlim

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

2BeSlim to suplement diety, wspomagający proces odchudzania oraz utrzymania prawidłowej masy ciała. Ma on innowacyjną formę dwufazowego, złożonego produktu: w jego skład wchodzą tabletki zażywane rano oraz te przeznaczone do stosowania wieczorem.

Preparat 2BeSlim ma formę suplementu diety. Ma on wspomóc proces odchudzania. Preparat ma innowacyjną formę , w jego skład wchodzą różowe tabletki (Faza 1) – do stosowania na dzień oraz niebieskie (Faza 2) – do stosowania wieczorem. Dzięki odmiennemu składowi działają w pełni kompleksowo, efektywnie wspomagając proces odchudzania, także dzięki działaniu energetyzującemu, ożywiającemu. Jednocześnie ich działanie wzajemnie się uzupełnia. Tabletki preparatu 2BeSlim przeznaczone na dzień wspomagają proces zrzucenia zbędnych kilogramów, wspomagają procesy trawienne, a także zmniejszają wchłanianie tłuszczów. Niebieskie tabletki zażywane wieczorem wspomagają przyspieszenie metabolizmu, zmniejszają apetyt, a także – dzięki zawartości odpowiednich składników – regulują i pomagają utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi.
Przeciwwskazania do stosowania stanowi nadwrażliwość na którąkolwiek substancję, w tym substancje pomocnicze.
Brak danych.
Tabletkę różową należy przyjmować rano, natomiast niebieską wieczorem. Zaleca się robić to w czasie posiłku.
Cena preparatu 2BeSlim to 22-30 złotych.
W skład opakowania preparatu 2BeSlim wchodzi 30 tabletek różowych oraz 30 niebieskich. W skład tabletki różowej wchodzą wyciąg z fasoli (200mg), winian l-karnityny (200mg), wyciąg z zielonej herbaty (125 mg), wyciąg z morszczynu (50mg), wyciąg z guarany (50 mg), wyciąg z kawy – 95% coffeina (50 mg), witamina B6 -1,4 mg, co stanowi 100% dziennego zapotrzebowania, korzeń imbiru – 100mg. W składzie tabletki niebieskiej znajdują się: chrom (40µg – 100% dziennego zapotrzebowania), wyciąg z pomarańczy gorzkiej – 100 mg, wyciąg z karczocha – 75 mg, spirulina (200 mg), wyciąg ze skrzypu (50 mg), wyciąg z pokrzywy (50 mg), wyciąg z cynamonu (50 mg), wyciąg z opuncji figowej (100mg).
Suplementu diety 2BeSlim nie należy stosować u kobiet w ciąży i karmiących oraz u dzieci. Nie może on także być zamiennikiem zdrowej, zróżnicowanej diety.

Dowiedz się więcej o składzie: .

2BeSlim a alkohol

2BeSlim u osób starszych(65 lat i więcej)
2BeSlim dla dzieci(do 18 lat)
2BeSlim w ciąży
2BeSlim a karmienie piersią
2BeSlim a prowadzenie pojazdów
2BeSlim refundacja

2BeSlim cena i opakowania

2BeSlim Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum 2BeSlim uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o 2BeSlim

 1. Ania Mędrzec

  2Beslim stosowałam przez kilka miesięcy, zważywszy, że cena z porównaniu z innymi podobnymi suplementami, nie jest jakaś porażająca, nie poszłam z torbami, a efekty też były całkiem dobre. Przy diecie ułożonej przez moją dietetyczkę, 5 posiłkach dziennie i wysiłku fizycznym 3 x 1h tygodniowo, wspomagając się 2beslim byłam w stanie schudnąć 4 kilogramy miesięcznie. Najlepsze jest to, że przestałam czuć „pociąg” to słodyczy, czułam po prostu mniejsze łaknienie. Jak przeczytałam, to zasługa chromu, który jest jednym ze składników tabletek. Generalnie polecam.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania