A-Z Zielona Kawa

Działanie suplementu i ulotka

Suplement diety zawierający ekstrakt z zielonej kawy z wysoką zawartością kwasu chlorogenowego i kofeiny. Kwas chlorogenowy jest silnym przeciwutleniaczem zaliczanym do polifenoli, występującym w wielu roślinach, w tym m.in: w zielonej kawie, nasionach kakaowca, owocach aronii i czarnej jagody, owocach i liściach morwy i przyprawach ziołowych oraz w miodzie. Kwas ten obniża wchłanianie węglowodanów oraz poziom glukozy we krwi i skoki poziomu glukozy po posiłku, a także chroni wątrobę i ułatwia jej regenerację, jest żółciopędny. Ponadto ma duże znaczenie w zapobieganiu przekształcania rozwijającego nowotworu łagodnego w nowotwór złośliwy dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym. Wykazuje działanie przeciwzapalne oraz bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwwirusowe. Mieszkanka kofeiny i kwasu chlorogenowego ma korzystny wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn. Wysoki poziom tego kwasu występującego w zielonej kawie, pozwala na obniżanie ciśnienia tętniczego rozkurczowego i skurczowego w bezpieczny sposób.

Uzupełnienie diety w ekstrakt z zielonej kawy będący naturalnym źródłem kofeiny i kwasu chlorogenowego.
Uczulenie na którykolwiek ze składników suplementu.
Ze względu na zawartość kofeiny w suplemencie nie powinny go przyjmować osoby mające problemy z sercem lub chorujące na nadciśnienie, młodzież poniżej 16 r.ż oraz kobiety w ciąży i karmiące pi ersią.
1 kapsułka przed posiłkiem, popijając płynem.
Opakowanie 60 kapsułek od 24,00 do 26,58 zł.
Działania niepożądane
Nie należy przekraczać zalecanej dawki suplementu. Ze względu na zawartość kofeiny nie powinno się przyjmować suplementu w godzinach wieczornych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

A-Z a alkohol

A-Z u osób starszych(65 lat i więcej)
A-Z dla dzieci(do 18 lat)
A-Z w ciąży
A-Z a karmienie piersią
A-Z a prowadzenie pojazdów
A-Z refundacja

A-Z cena i opakowania

A-Z Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania