A-Z Zielona Kawa

Działanie suplementu i ulotka

Suplement diety zawierający ekstrakt z zielonej kawy z wysoką zawartością kwasu chlorogenowego i kofeiny. Kwas chlorogenowy jest silnym przeciwutleniaczem zaliczanym do polifenoli, występującym w wielu roślinach, w tym m.in: w zielonej kawie, nasionach kakaowca, owocach aronii i czarnej jagody, owocach i liściach morwy i przyprawach ziołowych oraz w miodzie. Kwas ten obniża wchłanianie węglowodanów oraz poziom glukozy we krwi i skoki poziomu glukozy po posiłku, a także chroni wątrobę i ułatwia jej regenerację, jest żółciopędny. Ponadto ma duże znaczenie w zapobieganiu przekształcania rozwijającego nowotworu łagodnego w nowotwór złośliwy dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym. Wykazuje działanie przeciwzapalne oraz bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwwirusowe. Mieszkanka kofeiny i kwasu chlorogenowego ma korzystny wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn. Wysoki poziom tego kwasu występującego w zielonej kawie, pozwala na obniżanie ciśnienia tętniczego rozkurczowego i skurczowego w bezpieczny sposób.

Uzupełnienie diety w ekstrakt z zielonej kawy będący naturalnym źródłem kofeiny i kwasu chlorogenowego.
Uczulenie na którykolwiek ze składników suplementu.
Ze względu na zawartość kofeiny w suplemencie nie powinny go przyjmować osoby mające problemy z sercem lub chorujące na nadciśnienie, młodzież poniżej 16 r.ż oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią.
1 kapsułka przed posiłkiem, popijając płynem.
Opakowanie 60 kapsułek od 24,00 do 26,58 zł.
Standaryzowany ekstrakt z zielonej kawy 400 mg, w tym kwas chlorogenowy 200 mg, kofeina 11,6 mg plus składniki pozostałe.
Działania niepożądane
Nie należy przekraczać zalecanej dawki suplementu. Ze względu na zawartość kofeiny nie powinno się przyjmować suplementu w godzinach wieczornych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

A-Z a alkohol

A-Z u osób starszych(65 lat i więcej)
A-Z dla dzieci(do 18 lat)
A-Z w ciąży
A-Z a karmienie piersią
A-Z a prowadzenie pojazdów
A-Z refundacja

A-Z cena i opakowania

A-Z Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania