Acerin Fungi

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Undofen Max

Przechowywanie

Czy Acerin Fungi bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Acerin Fungi to kosmetyk występujący pod postacią dezodorantu do stóp. Jego substancjami aktywnymi są: chlorek N-cetylopirydyny oraz olejek z drzewa herbacianego. Są to środki o działaniu antybakteryjnym oraz przeciwgrzybicznym. Na efekty stosowania olejku z drzewa herbacianego trzeba poczekać dłużej, niż w przypadku innych substancji przeciwgrzybicznych, ale są one bardziej długotrwałe i skuteczniejsze. Acerin Fungi nie tylko pomaga w leczeniu grzybicy, ale także odświeża stopy i zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.

Spray jest przeznaczony dla osób cierpiących na grzybicę stóp. Ponadto jest także wskazany do stosowania profilaktycznego. W związku z tym powinny go używać osoby uprawiające sport, często przebywające na basenie, noszące nieprzewiewne obuwie i osoby o dużej potliwości stóp.
Nie istnieją żadne szczególne przeciwwskazania do stosowania Acerinu Fungi. Należy jednak zachować ostrożność i zwracać uwagę na reakcje alergiczne.
Brak danych dotyczących szczególnych interakcji z innymi substancjami.
Acerin Fungi występuje pod postacią dezodorantu. W tej postaci należy rozpylać go na stopach. Ilość używanego spreju zależy od indywidualnych potrzeb. Mimo to należy zapoznać się z etykietą na opakowaniu.
Około 10zł.
Chlorek N-cetylopirydyny, olejek z drzewa herbacianego.[/alert]
Działania niepożądane
Chlorek N-cetylopirydyny może powodować pieczenie, podrażnienia, pokrzywkę, wysypkę, zaczerwienienia.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Acerin a alkohol

Acerin u osób starszych(65 lat i więcej)
Acerin dla dzieci(do 18 lat)
Acerin w ciąży
Acerin a karmienie piersią
Acerin a prowadzenie pojazdów
Acerin refundacja

Acerin cena i opakowania

Acerin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Acerin Fungi uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Acerin Fungi

 1. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą chorującą na grzybica stóp. Acerin fungi brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 15 dni w dawce: 1 gr(gram). Na basenie dostałam grzybicę, trudno było ją zwalczyć, po zastosowaniu leku grzybica zaczęła zanikać. Teraz już wyleczyłam stopy i uważam na basenie a także raz czasem będę używać maść, aby zapobiec grzybicy. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Acerin fungi w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 27 letnim mężczyzną chorującym na grzybica. Acerin fungi brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 75 ml(mililitrów). Po wyleczonej grzybicy stóp stosuję teraz profilaktycznie po basenie. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Acerin fungi w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania