Aleve tabletki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Silne i długotrwałe przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe – lek z grupy niewybiórczych (klasycznych) NLPZ (także: patrz DZIAŁANIE w ADVIL)

W chorobach reumatoidalnych (m.in. reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa), w dnie moczanowej, ostrych i przewlekłych bólach towarzyszących zapaleniu korzeni nerwowych, w dyskopatiach, ostrych i przewlekłych urazach i stanach zapalnych tkanek miękkich i okołostawowych (m.in. zapalenie ścięgien, powięzi, kaletek stawowych, uszkodzenia wynikające z przeciążenia – np. urazy sportowe); w bolesnym miesiączkowaniu. Doraźnie jako lek przeciwbólowy w innych bólach o miernym i średnim nasileniu. Reumatoidalne zapalenie stawów u dzieci.
Patrz: ADVIL. Nie stosować w III trymestrze ciąży.
Patrz: ADVIL.
Przyjmować podczas posiłków. Doraźnie przeciwbólowo: jednorazowo po 500-550 mg. Przewlekle: w chorobach reumatycznych: 2 razy na dobę po 250-275 mg; stany ostre: maksymalnie (krótkotrwale) 2-3 razy na dobę po 500-550 mg; zapalenie ścięgien, kaletek maziowych; bolesne miesiączkowanie: pierwsza dawka – 500-550 mg, następnie co 6-8 godzin po 250-275 mg; ostry napad dny moczanowej: pierwsza dawka – 750 mg, następnie przez 2-3 dni co 8 godzin po 250-500 mg. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1500 mg; może być stosowana jedynie krótkotrwale (do kilku dni).
Cena od 10 do 20 zł.
3, 7, 10 lub 20 tabl. powlekanych, 1 tabl. zawiera 220 mg naproksenu.
Nie stosować w leczeniu bolesnego miesiączkowania u kobiet z założonymi wkładkami wewnątrzmacicznymi.
Dowiedz się więcej o składzie: .

Aleve a alkohol

Aleve u osób starszych(65 lat i więcej)
Aleve dla dzieci(do 18 lat)
Aleve w ciąży
Aleve a karmienie piersią
Aleve a prowadzenie pojazdów
Aleve refundacja

Aleve cena i opakowania

Aleve Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Aleve tabletki uzyskał ocenę 4.2 z 5 na podstawie 10 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.2/5 (10 opinie pacjentów)10 komentarzy Aleve tabletki

 1. Minto

  Mnie pomaga naprawdę minimalnie, a zawroty głowy to po nim normalka.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 39 letnim mężczyzną chorującym na bole stawowo-mięśniowe. Aleve dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 11 dni w dawce: 10 ml(mililitrów). Dobry lek na bolące stawy i mięśnie. Od dłuższego czasu to mam po posmarowaniu ból ustępuje lecz znowu powraca ale to już chyba inna przypadłość, możliwe że je przemęczyłem lub przeziębiłem. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Aleve w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 32 letnim mężczyzną chorującym na różne. Aleve dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 mg(miligram). Lek biorę od zawsze gdy czuję że nadchodzi przeziębienie. Jeszcze się na nim nie zawiodłem. Choć biorę długo to nadal działa. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Aleve w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 46 letnim mężczyzną chorującym na bóle. Aleve brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 21 dni w dawce: 2 tabletek. Niby pomaga ale co ja się naczytałem ostatnio o tych lekach od razu rozbolała mnie wątroba i żołądek, na jedno pomaga na drugie szkodzi. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałem kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Aleve w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na gorączka. Aleve brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 1 tabletek. Lek działa rewelacyjnie i na długi czas. jest bardzo dobry na przeziębienia, zapalenia i gorączki. Bardzo dobry lek na ból głowy, pleców, stawów, zęba itp. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Aleve w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 41 letnim mężczyzną chorującym na ból. Aleve brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 2 tabletek. Dobry lek w dobrej cenie. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Aleve w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 37 letnim mężczyzną chorującym na grypa. Aleve brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 3 tabletek. Czasem podczas grypy sie nim wspomagam. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Aleve w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na ból. Aleve brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 1 tabletek. Dla mnie jak zbawienie, inne leki przeciwbólowe powodują u mnie różnego rodzaju mdłości a Aleve nie!. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Aleve w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 47 letnim mężczyzną chorującym na ból. Aleve brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 6 dni w dawce: 3 tabletek. Na bóle krzyżów po wysiłku. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Aleve w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania