Alprox

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Afobam
Neurol
Xanax
Zomiren
Alpragen

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Alprox jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Pochodna benzodiazepiny, o działaniu nasennym, uspokajającym, przeciwlękowym i przeciwdrgawkowym. Czytaj również: Alumag oraz Xanax.

Preparat stosowany jest w zespołach lękowo-depresyjnych.
Nadwrażliwość na benzodiazepiny, jaskra, przerost gruczołu krokowego, miastenia, ciąża i okres karmienia piersią. Ostrożnie stosować u chorych ze schorzeniami nerek, wątroby i płuc.
Substancje działające depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (np. leki psychotropowe, alkohol) nasilają działanie leku. Jednoczesne stosowanie leków przeciwdepresyjnych powoduje zwiększenie ich stężenia we krwi.
Doustnie. Lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza.
30 tabletek lub 100 tabletek po 0,5 mg lub 1,0 mg alprazolamu.
Uwaga! W czasie przyjmowania leku nie wolno prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych. Nie wolno tak spożywać alkoholu.
Senność, uczucie zmęczenia, lęk, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, zaburzenia układu krążenia, zaburzenia układu oddechowego niekiedy mogą wystąpić reakcje paradoksalne, pobudzenie, agresja.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Alprox a alkohol

Alprox u osób starszych(65 lat i więcej)
Alprox dla dzieci(do 18 lat)
Alprox w ciąży
Alprox a karmienie piersią
Alprox a prowadzenie pojazdów
Alprox a grejpfrut
Alprox refundacja

Alprox cena i opakowania

Alprox Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Alprox uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (2 opinie pacjentów)3 komentarze Alprox

 1. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na stany lekowe. Alprox brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 56 dni w dawce: 0,5 mg(miligram). Dodaj Twoją opinię birę ten lek chociaz zdaje sobie sprawe ze uzależnia, cóz nie moge dac sobie rady sama. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Alprox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 32 letnim mężczyzną chorującym na nerwica. Alprox brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 118 dni w dawce: 0,5 mg(miligram). Lek pomaga, ale z alkoholem nie ma co kombinować. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałem kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Alprox w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Nana

  Wczoraj Zmarł mój teść, od dwóch dni nie mogę znaleźć sobie miejsca, najgorszy był pierwszy wyjazd na Różaniec ogarnęło mnie zimno i ściskalo od środka cała się trzeslam sąsiadka dała mi jedną tabletke alprox-u i po godz już było ok

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania