Anginbon

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek Anginbon zawiera w swoim składzie bogatą kompozycję olejków eterycznych znanych ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwwirusowych. Antyseptycznym komponentem preparatu jest również propolis. Zawarty w leku mentol redukuje natomiast podrażnienie błon śluzowych jamy ustnej i gardła oraz działa łagodnie znieczulająco.

Stany zapalne śluzówki jamy ustnej i gardła. Ponadto preparat zalecany jest do higieny jamy ustnej przy pleśniawkach i opryszczce. 
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować u dzieci. 
Brak danych
1-2 dozy preparatu 5-6 razy w ciągu doby. 
Od 10 do 15 złotych. 
Olejki: eukaliptusowy, tymiankowy, szałwiowy, z drzewa herbacianego, cynamonowy, goździkowy, anyżowy, melisowy, mentol, propolis, destylat oczarowy, sacharynian sodu, etanol, glicerol
Nie stosować u dzieci.

Anginbon a alkohol

Anginbon u osób starszych(65 lat i więcej)
Anginbon dla dzieci(do 18 lat)
Anginbon w ciąży
Anginbon a karmienie piersią
Anginbon a prowadzenie pojazdów
Anginbon refundacja

Anginbon cena i opakowania

Anginbon Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Anginbon uzyskał ocenę 4.6 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.6/5 (3 opinie pacjentów)3 komentarze Anginbon

 1. Anonim

  Jestem 35 letnim mężczyzną chorującym na ból gardła, angina. Anginbon brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 0,1 ml(mililitrów). Wyleczył moje gardło i obyło się bez antybiotyku który zapisał mi lekarz BARDZO POLECAM. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Anginbon w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na ból gardła. Anginbon dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Lepszy od Cholineksu. Polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Anginbon w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 28 letnim mężczyzną chorującym na ból jamy ustnej. Anginbon brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 10 ml(mililitrów). Preparat dobrze działający łagodząco na błony śluzowe jamy ustnej i gardła o właściwościach przeciwbakteryjnych. Lek raczej nie stosować u dzieci. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Anginbon w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania