Aronomag

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Działanie suplementu i ulotka

Aronomag jest preparatem zawierającym magnez w postaci soli organicznej. Niedobór magnezu może objawiać się zwiększonym napięciem mięśni, kurczami łydek, szybko pojawiającym się wyczerpaniem fizycznym i psychicznym. Preparat zawiera również wyciąg z aronii bogaty w witaminy, garbniki, antocyjany, kwasy i sole organiczne.

Profilaktycznie lub leczniczo w celu uzupełnienia niedoboru magnezu w organizmie, szczególnie w sytuacjach stresowych, nadmiernym wysiłku, stanach chorobowych, ciąży i okresie laktacji.
Nadwrażliwość na składniki preparatu, hipermagnezemia,  zaburzenia przewodnictwa w sercu (blok przedsionkowo – komorowy), schorzenia nerek, miastenia (nużliwość mięśni).
Magnez wykazuje interakcje z preparatami wapnia i fosforanów, antybiotykami (zwłaszcza tetracykliny), związkami  żelaza i fluoru (także fluorochinolony), doustnymi  lekami  przeciwkrzepowymi (pochodne  warfaryny). Należy zachować 3-godzinną przerwę między podaniem tych leków i preparatu.
Dorośli i dzieci od 15 roku życia:  doustnie 3-6 tabletek  dziennie. Dzieci w wieku 10-15 lat : 3-5 tabletek  dziennie. Dzieci w wieku 3-10 lat : doustnie 2-3 tabletki dziennie.
60 tabletek powlekanych – 12 zł.
W czasie stosowanie leku sporadycznie mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe: nudności, wymioty, miękkie stolce.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Aronomag a alkohol

Aronomag u osób starszych(65 lat i więcej)
Aronomag dla dzieci(do 18 lat)
Aronomag w ciąży
Aronomag a karmienie piersią
Aronomag a prowadzenie pojazdów
Aronomag refundacja

Aronomag cena i opakowania

Aronomag Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania