Aspargin

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Acard
Polocard
Raphacholin C tabletki
Sylimarol tabletki
Rutinoscorbin
Aspar
Aspafar

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Aspargin bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Kwas asparaginowy jest aminokwasem dostarczającym komórkom energii i biorącym pośrednio udział w metabolizmie tkanki nerwowej. Jego sól potasowa wpływa pobudzająco na czynność mózgu, usprawnia pamięć i ułatwia koncentrację uwagi. Magnez łagodzi stany niepokoju i pobudzenia, znosi bezsenność, podtrzymuje ogólną aktywność.

Wspomagająco w leczeniu zaburzeń rytmu serca, nadciśnieniu tętniczym, niewydolności krążenia, w okresie intensywnego wzrostu, podczas intensywnej pracy umysłowej i fizycznej, u osób w wieku podeszłym, u chorych na cukrzycę, w neuropatiach, w nadczynności tarczycy, podczas jednoczesnego stosowania leków moczopędnych, glikozydów nasercowych.
brak danych
brak danych
Doustnie zwykle 1-2 tabl. dzieci 2-3 razy dziennie, po posiłku.
Od 5 do 10zł.
25 tabletek lub 50 tabletek, 1 tabletka zawiera 250 mg asparginianu potasu i 250 mg asparginianu magnezu.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Aspargin a alkohol

Aspargin u osób starszych(65 lat i więcej)
Aspargin dla dzieci(do 18 lat)
Aspargin w ciąży
Aspargin a karmienie piersią
Aspargin a prowadzenie pojazdów
Aspargin refundacja

Aspargin cena i opakowania

Aspargin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Aspargin uzyskał ocenę 4.4 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.4/5 (3 opinie pacjentów)4 komentarze Aspargin

 1. niq

  Zwłaszcza dla osób zestresowanych i pijących dużo kawy. Mnie bardzo pomaga odzyskać energię w okresie przesilenia wiosennego. Polecam, warto spróbować, same plusy!

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na brak witamin. Aspargin dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 27 dni w dawce: 1 mg(miligram). Moim zdaniem bardzo dobra cena w stosunku do jakości. Uzupełnia tak jak się należy. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Aspargin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 47 letnią kobietą chorującą na niedobór pierwiastków. Aspargin brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 126 dni w dawce: 3 tabletek. Uzupełnia niedobór magnezu i potasu chyba lepiej niż wszystkie drogie suplementy diety,ma dobrą cenę. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Aspargin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 54 letnią kobietą chorującą na skurcze w nogach. Aspargin dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 17+54 mg(miligram). Wczasie ostatnich upałów bardzo męczyły mnie skurcze w nogach w nocy nieprzyjemne, dostałam w aptece to lekarstwo uzupełniające poziom magnezu i potasu, niedrogie,i zalecenie żeby dużo pić naprawdę pomogło mi. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Aspargin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania