Audispray Adult

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Audispray Adult jest aerozolem przeznaczonym do higieny uszu, który skutecznie eliminuje zalegającą w przewodzie słuchowym woskowinę poprzez jej zmiękczenie, a następnie rozpuszczenie. Badania kliniczne wykazały, że składniki preparatu nie powodują podrażnień ani alergii, dodatkowo zawarty w nim hipertoniczny roztwór wody morskiej wstrzykiwany jest przez dyszę do ucha z odpowiednim ciśnieniem, żeby nie uszkodzić zlokalizowanych tam struktur, ale jednocześnie dobrze wymyć zalegające skupiska woskowiny.

Utrzymanie higieny przewodów słuchowych w przypadku nadmiernego nagromadzenia się woskowiny.
Brak.
Preparat nie powoduje żadnych interakcji.
Preparat należy stosować 2-3 razy w tygodniu poprzez wtryskiwanie niewielkiej jego ilości do obu przewodów słuchowych z jednoczesnym skierowaniem do góry czyszczonego aktualnie ucha; poczekać w tej pozycji kilkadziesiąt sekund i wypłukać ucho ciepłą wodą. U osób z większą niż normalnie produkcją woskowiny preparat należy stosować codziennie.
Około 26 złotych.
Hipertoniczny roztwór wody morskiej; 50 ml w opakowaniu.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Audispray a alkohol

Audispray u osób starszych(65 lat i więcej)
Audispray dla dzieci(do 18 lat)
Audispray w ciąży
Audispray a karmienie piersią
Audispray a prowadzenie pojazdów
Audispray refundacja

Audispray cena i opakowania

Audispray Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Audispray Adult uzyskał ocenę 2.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 2.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Audispray Adult

 1. Anonim

  Jestem 30 letnim mężczyzną chorującym na zatkane ucho. Audispray Adult brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w tygodniu. Stosowałem lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 1 ml(mililitrów). Kompletna porażka! 32 zł za 50ml wody morskiej, która w niczym nie pomaga, za to skutecznie denerwuje, bo spodziewasz się skuteczności a zamiast tego problem się tylko pogłębia. W przypadku zatkanego kanału słuchowego najlepiej od razu iść do laryngologa- ten skutecznie udrożni ucho, bez nerwów i złości, że się wydało bezsensownie pieniądze. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Audispray Adult w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania