Boiron Avenoc

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Czopki Boiron Avenoc zawierają cztery składniki: piwonię lekarską (Paeonia officinalis), która wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, pastwin trójpręcikowy (Krameria lappacea), łagodzący dolegliwości w obrębie guzków krwawniczych, zwiększający wytrzymałość naczyń krwionośnych i przepływ krwi przez naczynia limfatyczne, kasztanowiec zwyczajny (Aesculus hippocastanum) oraz oczar wirginijski (Hamamelis virginiana), który łagodzi krwawienia z guzków krwawiczych. Ogółem preparat wskazany jest do stosowania w przypadku wystąpienia hemoroidów.

Łagodzenie dolegliwości związanych z wystąpieniem hemoroidów.
Uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.
Brak danych
2 razy dziennie po 1 czopku (rano i wieczorem) po wypróżnieniu.
Około 22 złotych.
1 czopek zawiera 0,01 g wyciągu 1 DH z piwonii lekarskiej, 0,01 g wyciągu 3 CH z pastwinu trójpręcikowego, 0,01 g wyciągu 3 CH z kasztanowca zwyczajnego oraz 0,01 g wyciągu 1 DH z oczaru wirginijskiego.
Działania niepożądane
Miejscowe podrażnienie skóry, zaczerwienienia, obrzęki, skórne reakcje alergiczne. W dawkach leczniczych preparat nie powinien powodować żadnych efektów ubocznych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Boiron a alkohol

Boiron u osób starszych(65 lat i więcej)
Boiron dla dzieci(do 18 lat)
Boiron w ciąży
Boiron a karmienie piersią
Boiron a prowadzenie pojazdów
Boiron refundacja

Boiron cena i opakowania

Boiron Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Boiron Avenoc uzyskał ocenę 4.5 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.5/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Boiron Avenoc

 1. Anonim

  Jestem 48 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Avenoc Boiron brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 28 dni w dawce: 2 czopków. Skusiłam się bo to lek homeopatyczny, i dobrze zrobiłam cena taka średnia ok. 17 zł ale skuteczne, ja używałam czopki. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Avenoc Boiron w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 24 letnią kobietą chorującą na hemoroidy. Avenoc Boiron brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 84 dni w dawce: 1 ml(mililitrów). Stosuje te maść bo polecił mi ja lekarz, jestem w ciąży więc muszę stosować coś bezpiecznego a ta maść jest homeopatyczna, pomaga łagodzi ale hemoroidy nie znikają może po ciąży będzie lepiej. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Avenoc Boiron w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania