Balsam kręgowy Ojca Grzegorza

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Balsam kręgowy Ojca Grzegorza bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Balsam kręgowy Ojca Grzegorza to preparat polecany w przebiegu schorzeń kręgosłupa, nerwobóli, stanów zapalnych stawów i mięśni, a także w przebiegu bólów pourazowych. W jego skład wchodzą naturalne składniki roślinne, przede wszystkim olejki takie jak: olejek lawendowy (działanie przeciwbólowe w przebiegu chorób reumatycznych, zwyrodnieniowych i pourazowych kręgosłupa, stawów i mięśni), eukaliptusowy (korzystny w przebiegu bóli artretycznych i reumatycznych), goździkowy (działanie przeciwbólowe), miętowy (działanie przeciwbólowe) oraz olejek rozmarynowy (w przebiegu bóli mięśniowych) a także wyciąg z arniki (w przebiegu stanów pourazowych) i dziurawcowy (w przebiegu nerwobóli różnorakiego pochodzenia).

Balsam kręgowy Ojca Grzegorza przeznaczony jest dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów a także w przebiegu mięśniobóli oraz nerwobóli. Powinien być stosowany, jako oliwa do masażu wcierana w bolące powierzchnie skórne.
Balsam kręgowy Ojca Grzegorza nie powinien być stosowany doraźnie, jeżeli występuje wrażliwość organizmu na substancję czynną bądź jakąkolwiek substancję pomocniczą występującą w składzie preparatu. Balsam należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym, pozbawionym promieni słonecznych oraz niedostępnym dla dzieci. Preparat nie może być stosowany przez kobiety będące w ciąży oraz kobiety karmiące piersią. Nie stosować w przypadku ostrych stanów zapalnych skóry oraz w przypadku otwartych ran.
Dotychczas nie wykryto powiązań pomiędzy Balsamem kręgowym Ojca Grzegorza, a produktami żywnościowymi oraz lekami.
Preparat należy wcierać od 1 do 3 razy dziennie w bolące powierzchnie skórne. Ok. 10 ml (1 łyżeczka) balsamu należy nanieść na bolącą powierzchnię a następnie należy wmasować produkt aż do jego wchłonięcia.
Od 13,79 zł.
W skład Balsamu kręgowego Ojca Grzegorza wchodzą oleje: z pestek winogron, miętowy, eukaliptusowy, kamforowy, goździkowy oraz rozmarynowy, ekstrakty: arnikowy i dziurawcowy a także witamina E.

Balsam a alkohol

Balsam u osób starszych(65 lat i więcej)
Balsam dla dzieci(do 18 lat)
Balsam w ciąży
Balsam a karmienie piersią
Balsam a prowadzenie pojazdów
Balsam a słońce i solarium ☼
Balsam refundacja

Balsam cena i opakowania

Balsam Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Balsam kręgowy Ojca Grzegorza uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Balsam kręgowy Ojca Grzegorza

 1. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na ból w kolanie. Balsam kręgowy Ojca Grzegorza brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 42 dni w dawce: 1 ml(mililitrów). Bardzo często pojawia się u mnie uporczywy ból kolana. Wiadomo, że stosowanie środków bólowych to nie jest dobre rozwiązanie, dlatego sięgnęłam po ziołowy balsam kręgowy Ojca Grzegorza, który działa przeciwbólowo i zmniejsza stan zapalny. Problemy z kolanem czasem powracają, ale ma już preparat, który moge stosować bez obaw o zdrowie. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Balsam kręgowy Ojca Grzegorza w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania