Beta-Karot E Forte

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Preparat Beta-Karot E Forte to połączenie dwóch składników: octanu D,L-tokoferolu i beta-karotenu. Octan D,L-tokoferolu jest witaminą z grupy E; jako pochodna chromanu wymiata wolne rodniki tlenowe, wskutek czego zapobiega stresowi oksydacyjnemu i indukowanemu przezeń obumieraniu komórek nerwowych, natomiast beta-karoten to prowitamina A, która pozytywnie wpływa na rozwój całego organizmu, prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego oraz aparatu wzroku (łączy się z proteiną o nazwie „opsyna”, tworząc rodopsynę, która odpowiada za widzenie w ciemności), ponadto przyspiesza opalanie, leczy trądzik i opóźnia pojawianie się zmarszczek.

Obniżona odporność organizmu, narażenie na działanie wolnych rodników tlenowych, częsta ekspozycja ciała na promieniowanie UV.
Uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu, hipowitaminoza A i E. Nadmierne spożywanie witaminy E może prowadzić do nudności, wymiotów, anoreksji, zamazanego widoku, bólów głowy, utraty włosów, bólu brzucha, słabości kończyn, zawrotów głowy i zaburzeń psychicznych.
Brak danych.
Jedna kapsułka dziennie.
Około 12 złotych.
1 tabletka zawiera 4,8 mg beta-karotenu (prowitamina A) oraz 10 mg witaminy E; 30 tabletek w opakowaniu.
Działania niepożądane
Preparat stosowany w dawkach leczniczych nie powoduje żadnych działań niepożądanych. Możliwe zabarwienie skóry na pomarańczowo.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Beta-Karot a alkohol

Beta-Karot u osób starszych(65 lat i więcej)
Beta-Karot dla dzieci(do 18 lat)
Beta-Karot w ciąży
Beta-Karot a karmienie piersią
Beta-Karot a prowadzenie pojazdów
Beta-Karot a grejpfrut
Beta-Karot refundacja

Beta-Karot cena i opakowania

Beta-Karot Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Beta-Karot E Forte uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Beta-Karot E Forte

 1. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na brak witaminy a i e. Beta-Karot E Forte dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 11 dni w dawce: 1 tabletek. Tabletki bardzo fajne, gdy brakuje nam witaminy A i E, tabletki dobre dla skóry i oczu, polecam jak i młodym jak i starszym. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Beta-Karot E Forte w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania