Bilobil Forte

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Bilobil Forte zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego z glikozydami flawonowymi i laktonami terpenowymi (ginkgolid i bilobalid). Poprawiają one przepływ krwi w mózgu i zapobiegają agregacji płytek krwi. Preparat działa ochronnie na komórki i tkanki, chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez niedobór tlenu.

Osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem. Zaburzenia krążenia mózgowego (zawroty głowy, szum w uszach) i obwodowego (uczucie ochłodzenia kończyn, ból w czasie chodzenia).
Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Nie zaleca się stosowania preparatu u pacjentów stale przyjmujących leki w kwasem acetylosalicylowym czy leki przeciwzakrzepowe.
U pacjentów z zaburzeniami pamięci i sprawności umysłowej związanymi z wiekiem należy stosować 1 kapsułkę 2 do 3 razy na dobę; w zawrotach głowy, szumie w uszach, osłabieniu słuchu należy stosować 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem; w objawach zaburzeń ukrwienia kończyn należy stosować 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem.
Bilobil Forte, 80mg 60szt. – 32zł., Bilobil Forte, 80mg 90szt. – 55zł.
1 kapsułka zawiera 80mg wyciągu z liści miłorzębu japońskiego.
Jeśli w czasie stosowania preparatu nastąpi pogorszenie objawów lub po 30 dniach stosowania nie nastąpi poprawa  zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Bilobil a alkohol

Bilobil u osób starszych(65 lat i więcej)
Bilobil dla dzieci(do 18 lat)
Bilobil w ciąży
Bilobil a karmienie piersią
Bilobil a prowadzenie pojazdów
Bilobil refundacja

Bilobil cena i opakowania

Bilobil Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania