Boiron Coryzalia

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Boiron Coryzalia to lek homeopatyczny wstępujący pod postacią tabletek do ssania. W jego skład wchodzą: Allium cepa 3 CH, Belladonna 3 CH, Sabadilla 3 CH, Kalium bichromicum 3 CH, Gelsemium 3 CH, Pulsatilla 3 CH. Są to substancje udrażniające drogi oddechowe. Mają również działanie przeciwzapalne. Jednocześnie nie powodują one podrażnień śluzówki, ani uczucia osłabienia organizmu.

Lek homeopatyczny jest wskazany dla osób mających problemy związane z górnymi drogami oddechowymi. Można go stosować na katar, katar sienny oraz zapalenie zatok.
Nie należy zażywać preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie ciąży i karmienia piersią oraz przy podawaniu leku dziecku poniżej 6 roku życia. Wszystkie tego typu przypadki należy najpierw skonsultować z lekarzem.
Brak danych dotyczących szczególnych interakcji z innymi substancjami. Mimo to należy skonsultować z lekarzem zażywanie leku z innymi preparatami.
Boiron przyjmuje się jako tabletki do ssania. Czynność tę należy wykonywać niespiesznie, aby nie połknąć kapsułki. Maksymalna dawka to do czterech tabletek na dobę zażywanych w kilkugodzinnych odstępach czasowych. Jeśli lekarz wyrazi zgodę na podanie leku dziecku poniżej 6 roku życia najlepiej jest w takim wypadku skruszyć tabletkę. W przeciwnym razie dziecko może się zakrztusić.
Około 20zł.
Allium cepa 3 CH, Belladonna 3 CH, Sabadilla 3 CH, Kalium bichromicum 3 CH, Gelsemium 3 CH, Pulsatilla 3 CH
Działania niepożądane
Brak danych dotyczących szczególnych działań niepożądanych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Boiron a alkohol

Boiron u osób starszych(65 lat i więcej)
Boiron dla dzieci(do 18 lat)
Boiron w ciąży
Boiron a karmienie piersią
Boiron a prowadzenie pojazdów
Boiron refundacja

Boiron cena i opakowania

Boiron Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Boiron Coryzalia uzyskał ocenę 3.8 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.8/5 (2 opinie pacjentów)3 komentarze Boiron Coryzalia

 1. Elżbietą judziak

  Mnie potrzebny jest taki lek na katar aby mnie wyleczyl zjadłam aptekę leków przez 10 lat i tak jak było tak jest katar sienny zatoki i do tego astma oskrzelowa.Nie jestem uczulona ani wziewnie ani na pokarmy mam wnuki.Lekarz alergolog -pulmolog mówi ze nie wie dobre wyniki a choroba trwa.Czy jest w Polsce lek aby wyleczyl moja chorobę ??? Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 27 letnim mężczyzną chorującym na katar. Boiron Coryzalia brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 10 tabletek. Na mnie nie działa. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Boiron Coryzalia w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na katar. Boiron Coryzalia brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: kilka tabletek. Spróbujcie sami, zawsze wierzyłam w wyższość lekarstw homeopatycznych nad innymi. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Boiron Coryzalia w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania