Camelis DUO

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Camelis DUO jest suplementem diety, występującym pod postacią kapsułek. Zawierająca wyciągi z roślin, takich jak: rumianek, melisa, mięta, szyszki chmielu i pomarańcza. Składniki mają wspomagać uspokajanie oraz zasypianie.

  Suplement jest przeznaczony dla osób, które maja problemy ze snem, są pobudzone, odczuwają niepokój oraz silny stres.
Nie należy stosować suplementu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie jest on także przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.
Brakuje danych dotyczących interakcji z innymi substancjami. Najlepiej jednak skonsultować stosowanie suplementu Camelis DUO z lekarzem i poinformować go o wszelkich zażywanych specyfikach.
Camelis występuje pod postacią kapsułek, które należy spożywać doustnie. Zazwyczaj jest to jedna lub dwie tabletki tuż przed snem. Należy dokładnie zapoznać się z informacjami na opakowaniu przed rozpoczęciem spożywania suplementu.
  Około 15zł.
Suplement nie zawiera substancji aktywnych. W jego skład wchodzą wyłącznie wyciągi z roślin; niebieskie tabletki na noc: melisy, mięty, naowocni pomarańczy, rumianku i szyszek chmielu; (zielone tabletki/na dzień: wyciągi z roślin lawendy, chmielu, melisy oraz magnez i witamin B6 + B2.
Camelis DUO nie powinien być spożywany przez kierowców.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Camelis a alkohol

Camelis u osób starszych(65 lat i więcej)
Camelis dla dzieci(do 18 lat)
Camelis w ciąży
Camelis a karmienie piersią
Camelis a prowadzenie pojazdów
Camelis refundacja

Camelis cena i opakowania

Camelis Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Camelis DUO uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Camelis DUO

 1. Anonim

  Jestem 41 letnią kobietą chorującą na problemy ze snem. Camelis DUO dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 8 dni w dawce: 1 tabletek. Bardzo pomaga mi w zasypianiu, łagodny bo na bazie ziół a zarazem skuteczny. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Camelis DUO w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania