Canbiox

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Nobaxin tabletki

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Canbiox jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Canbiox jest silnym antybiotykiem bakteriobójczym. Jego głównym zastosowaniem jest zwalczanie różnego rodzaju zakażeń oraz zapaleń związanych z drogami oddechowymi, skórą i tkankami miękkimi. Lek zawiera azytromycynę, która hamuje syntezę białek bakteryjnych. Dzięki jej działaniu komórki bakteryjne zostają pozbawione możliwości namnażania się. Ponadto lek szybko się wchłania i ma długi okres działania, przez co kuracja przynosi szybsze efekty i może trwać krócej.

Lek jest przeznaczony dla osób z ostrym zapaleniem oskrzeli lub zapaleniem płuc o dowolnym stopniu nasilenia. Stosuje się go także przy zapaleniu zatok, gardła i migdałków podniebiennych oraz przy ostrym zapaleniu ucha środkowego. Jest używany także w leczeniu lekkich lub umiarkowanych zakażeń skóry i tkanek miękkich, takich jak np.: róża, czy zapalenie tkanki podskórnej. Canbiox przepisywany jest również przy zapaleniu szyjki macicy lub cewki moczowej.
Leku nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na antybiotyki makrolidowe lub nietolerancję niektórych cukrów (zawiera laktozę). Nie jest on również wskazany dla osób cierpiących na zaburzenia funkcji nerek lub wątroby. Nie zaleca się stosowania leku w czasie karmienia piersią a zażywanie go w czasie ciąży należy koniecznie skonsultować z lekarzem. 
Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach. Preparaty zobojętniające soki żołądkowe zmniejszają poziom wchłaniania czynnego składnika leku Canbiox w związku z czym należy go przyjmować dopiero około dwóch godzin po ich zażyciu. 
Canbiox przyjmowany jest doustnie, raz na dobę, jako tabletka powlekana. Ilość przyjmowanego leku oraz długość kuracji ustala lekarz. Tabletki należy połykać w całości. Można to robić niezależnie od posiłku. W wypadku stosowania jednocześnie innych leków należy poinformować o tym lekarza. 
Lek nie jest refundowany. Jest dostępny na receptę, jego średnia cena to 27,50zł. 
Jedna tabletka powlekana zawiera 500mg azytromycyny. 
Canbiox zawiera laktozę. 

Dowiedz się więcej o składzie: .

Canbiox a alkohol

Canbiox u osób starszych(65 lat i więcej)
Canbiox dla dzieci(do 18 lat)
Canbiox w ciąży
Canbiox a karmienie piersią
Canbiox a prowadzenie pojazdów
Canbiox a słońce i solarium ☼
Canbiox refundacja

Canbiox cena i opakowania

Canbiox Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Canbiox uzyskał ocenę 3.2 z 5 na podstawie 26 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.2/5 (26 opinie pacjentów)29 komentarzy Canbiox

 1. prazykwantel sprzedam

  Azytromycyna kapsułki antybiotyk zapalenie gardła oskrzeli róża liszajec rumień trądzik chlamydia migdałki zatok płuc sprzedam leki

  Antybiotyk pod nazwą Azycin 250mg, 7.5zl.
  Opakowanie 6 kapułek.

  Ważny 06.2021, seria produkcyjna K625230

  Producent GPO The Government Pharmaceutical Organisation, Tajlandia.
  Poczta 10zł i przelew PKO lub Paypal.
  Osobiście koło Warszawy.

  dziekuję
  Jan Krongboon
  massagewarsaw gmail com
  0066994403698

  Jest to odpowiednik leków produkowanych w Polsce Azibiot Azimycin Azithromycin Aurovitas Genoptim Azithromycin Krka AzitroLEK Azitrox Azix Azycyna Azytact Bactrazol Canbiox Macromax Nobaxin Sumamed Zetamax 

  – zakażenia górnych dróg oddechowych: bakteryjne zapalenie gardła, zapalenie migdałków, zapalenie zatok

  – ostre zapalenie ucha środkowego

  – zakażenia dolnych dróg oddechowych: ostre zapalenie oskrzeli, zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, zapalenie płuc o przebiegu lekkim do umiarkowanie ciężkiego, w tym śródmiąższowe zapalenie płuc

  – zakażenia skóry i tkanek miękkich: róża, liszajec, wtórnie zakażone ropne zapalenie skóry; rumień wędrujący (pierwszy objaw boreliozy); dodatkowo tabletki 500 mg wskazane są w leczeniu trądziku pospolitego o umiarkowanym nasileniu, wyłącznie u dorosłych

  – leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową (niepowikłane zakażenia wywołane przez chlamydie).  

  Dorośli i dzieci o masie ciała większej niż 45 kg:

  – zakażenia dróg oddechowych, zapalenie ucha środkowego, zakażenia skóry i tkanek miękkich (z wyjątkiem rumienia wędrującego): 500 mg 1 raz na dobę przez 3 dni

  – rumień wędrujący: w pierwszej dobie pojedyncza dawka 1 g, następnie od 2.–5. doby 500 mg 1 raz na dobę

  – choroby przenoszone drogą płciową: jednorazowo 1 g

  – trądzik pospolity o umiarkowanym nasileniu, wyłącznie u dorosłych (to wskazanie dotyczy tylko preparatu w postaci tabletek 500 mg): 500 mg 1 raz na dobę przez 3 dni, następnie 500 mg 1 raz na tydzień przez kolejnych 9 tygodni (zachowując 7. dniowe odstępy pomiędzy przyjmowanymi dawkami; w drugim tygodniu preparat należy przyjąć po 7 dniach od przyjęcia pierwszej dawki). W powyższym schemacie dawkowania stosowana jest duża dawka azytromycyny i dlatego konieczne jest monitorowanie aktywności enzymów wątrobowych przed rozpoczęciem leczenia i w czasie jego trwania. Powyższy schemat leczenia trądziku pospolitego o umiarkowanym nasileniu (3 dni + 9 tygodni) może być u danego pacjenta zastosowany tylko raz, gdyż nie ma badań klinicznych, których wyniki wykazałyby na bezpieczeństwo i skuteczność powtarzania tego schematu leczenia.

  U osób w podeszłym wieku nie ma konieczności dostosowania dawkowania.  

  Oferuję równiez leki przeciwpasożytnicze i przeciwwirusowe.

  Ivermectin 7.5mg 20zl
  Tamiflu 75mg 15zl
  Chlorochina 250mg 5zl
  Chinina 300mg 2zl
  Deksametazon 0.5mg 1zl
  Kolchicyna 0.6mg 2zl

  Praziquantel 600mg 5zl
  Albendazole Zentel 400mg 5zl
  Metronidazole 400mg 2zl
  Tinidazole 500mg 1zl
  Mebendazole Vermox 100mg 1zl
  Niclosamid Yomesan 500mg 5zl

  Mam też antybiotyki:

  Doxycycline 100mg 1zl
  Streptomycin 5g 40zl
  Ceftriakson Biotrakson 1g 25zl
  Cyprofloksacin 500mg 2zl
  Azithromycin 250mg 7.5zl
  Trimesan Sulfametoksazol 400mg 2zl
  Moksyfloksacyna 400mg 14zl
  Klarytromycyna 500mg 7zl
  Klindamycyna 300mg 3zl
  Retromycyna 300mg 3zl
  Ospen 250k 50gr
  Dikloksacylina 500mg 1zl

  Przeciwgrzybicze:

  Itraconazole 100mg 5zl
  Ketokonazole 200mg 2zl
  Fluconazole 200mg 5zl
  Gryzeofulvin 500mg 3zl
  Nystatin 100k globulki 1zl and 500k 3zl

  Oraz inne leki

  Metformina 1000mg XR 3.5zl
  Metformnina 500mg 75gr
  Disulfiram 500mg 2zl
  Vitamin C injection 500mg 3zl
  Rabeprazol 20mg 3zl
  Izotretynoina 20mg 4zl

  Odpowiedz
 2. kasia

  Biorę 6 dzień po 500 mg nie ma żadnej poprawy . Stwierdzone zapalenie zatok, ropny katar i kaszel.Nadal jestem chora tak jak przed kuracją.W trakcie brania leku kilka razy zrobiło mi się słabo. Cały czas strasznie się pocę bez powodu. Trudno powiedzieć czy to jest lek.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. dąbrowska

  Ten antybiotyk to masakra ;( okropne bole brzucha, dreszcze, wstręt do jedzenia i nudności. Wzielam 2 tabletki z 3cią dam sobie spokoj bo dłużej tych tortur nie wytrzymam.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Redi

  To nie lek! To trucizna! Organizm nie reaguje na leczenie za to są skutki uboczne. Odradzam wszystkim branie tego badziewia to pochodna erytromycyny starego trującego leku!
  Na dodatek lek sprowadzany z Holandii jakby nie było antybiotyków produkowanych w Polsce. Lek jest śmieciem zachodnim jak jedzenie z zachodu! Nigdy więcej lekarz nie zapisze mi tego bo go opierniczę!

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. ANONIM

  Lek przepisany na zapalenie górnych dróg oddechowych. Wczoraj zażyłam ostatnią trzecią tabletkę. Mimo brania probiotyków, odczuwam ciągłe nudności, osłabienie, mocne bóle brzucha/wzdęcia, biegunka pojawiła się raz. Czasem mrowi mi ciało i zakręci się w głowie. Liczyłam, że będę się po nim czuć dobrze – niestety. Jeśli chodzi o działanie to jak najbardziej bóle gardła ustąpiły, zostały tylko katar i kaszel (ale to pikuś).

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. myszka

  Canbiox. Jestem właśnie po stosowaniu tego lęku u mnie jak na obecną chwilę nie było żadnych z poważnych powikłań jak i w czasie tak i po stosowaniu tego antybiotyku.
  Jednak niestety mam wrażenie ze w moim przypadku przy zapaleniu górnych dróg oddechowy prawie w całe mi nie pomógł i jak tak dalej pójdzie czeka mnie kolejna wizyta u lekarza.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Mam 22 lata, lekarz przepisał mi ten antybiotyk w trakcie grypy. Niby pomaga, wszystko ok, ale odkąd zaczęłam go przyjmować od razu pojawiły się nudności, brak apetytu, a wręcz wstręt do jedzenia, zawroty głowy i osłabienie. Na początku nie zwróciłam na to uwagi, ale gdy głód, a zarazem niemoc zjedzenia czegokolwiek zaczęło mi doskwierać, zorientowałam się, że są to działania uboczne tego leku. Jestem więc zmuszona go odstawić.

  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 23 letnia kobietą. Stosowałam lek przez: 7 dni w dawce: 500 mg(miligram). Lek zażywałam codziennie rano a popołudniu probiotyk. Po pierwszej dawce w ciągu godziny pojawiły się potworne bóle brzucha, biegunka, zimne poty trwające około 30 minut. Na podstawie komentarzy przeczytanych na tej stronie byłam przekonana, że będę musiała przerwać kurację. Jednak podczas następnych dni odczuwałam sporadycznie lekkie bóle brzucha (do 2h po zażyciu leku przez około 20 min) oraz biegunki. Ilość skutków ubocznych oceniam jako wyraźną, ale nie przeszkadzającą w normalnym funkcjonowaniu (jeśli ma się szybki dostęp do toalety). Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 30 letnią kobietą chorującą na zapalenie gardla. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Lek dziala, ale po zakonczeniu kuracji okropne bole brzucha biegunka, siodme poty, omdlenie, ledwo to przezylam, nie polecam. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 35 letnią kobietą chorującą na zapalenie tchawicy. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Już w godzinę po zażyciu zaczęłam czuć się bardzo źle, pojawiły się bardzo silne bóle brzucha, okropne nudności, potworne osłabienie, uczucie zimna i dreszcze.Z każdym dniem samopoczucie po zażyciu było jeszcze gorsze, w trzecim dniu pojawiła się biegunka.W kolejny dzień, mimo, że leku już nie za zażywałam pojawił się bardzo silny ból brzucha, utrudniający całkowicie chodzenie, dziś z kolei od rana mam dość silne bóle mięśni i czucie zimna.:(. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Canbiox w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 11. Anonim

  Jestem 16 letnią kobietą chorującą na grypa, osłabienie, mdłości. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 1 tabletek. Również zastanawiam sie, czemu lek ma tak słabą ocene. Mnie może nie wyleczył ze wszystkiego, ale po kuracji (piątek-sobota-niedziela) czuje sie o wiele lepiej. Nie wystąiły żadne skutki uboczne, mimo tego iż ważę poniżej 45 kg.(w ulotce napisano, ze powinni go brać osoby ważące powyżej 45kg.)
  Jak dla mnie- ocena pozywtywna. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 12. Anonim

  Jestem 37 letnią kobietą chorującą na kaszel, ból gardła. Canbiox brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 500 mg(miligram). Po zażyciu ból i skurcze w brzuchu(ale przeszło)natomiast uporczywy ból głowy i nudności przez cały czas. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 13. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą chorującą na zapalenie gardła. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, kilka razy w tygodniu. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Tuż po zażyciu wystąpiła biegunka, nudności, problemy z oddychaniem, osłabienie, ból mięśni, pani doktor oczywiście wykluczyła że powodem może być zażywanie w/w antybiotyku. Przez tydzień dochodziłam do siebie, dodatkowo brałam leki na jelita przed posiłkiem oraz tabletki Enterol-przeciw biegunce bakteryjnej, oczywiście surowa dieta poprawiła sytuację, lecz pojawiła się wysypka na szyi. Nigdy więcej!. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Canbiox w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 14. Anonim

  Jestem 47 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie oskrzeli. Canbiox dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 500 mg(miligram). Lek zażyłem wieczorem do rana bule brzucha wytrzymałem do 5.00 i zaczęło się biegunka masakryczna jelita na zewnątrz 4x raz po raz okropne zimno i niesamowite poty- kałuża potu przed sedesem ciemno w oczach słabość prawie zemdlenie ciśnienie 90/50 tętno 46. na drugi dzień to samo. co za szajs nie polecam unikajcie!. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszony go odstawić. Canbiox w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 15. Anonim

  Jestem 30 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie zatok. Canbiox brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat tego leku. Przyjąłem cała dawkę którą zalecił mi lekarz i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Tak jak niektórzy tutaj zaledwie kilka chwil po zażyciu umierali. Nie skomentuję.
  Lek jest bardzo dobry i skuteczny. Pomógł mi i to najważniejsze. Ale najbardziej istotnym jest fakt iż to lekarz decyduje o antybiotyku a nie opinie pacjentów. I chwała Bogu! Amen. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Canbiox w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
  • opinia

   Canbiox 500mg bardzo dobry lek polecam wyszystkim. Natomiast sląd te opinie ludzie jeszcze dobrze nie połkneli tabletki na zawołanie ich a
   słabi radziła bym się nie sugerować negatywnymi odpowiedziami lekarz wie co robi co przepisuje lepej lekarza o wszystko za pytać a nie w necie szukać odpowiedzi błędnych !

   Cena
   Skuteczność
   Czas działania
   Odpowiedz
 16. Anonim

  Jestem 36 letnią kobietą chorującą na zapalenie górnych dróg oddechowych. Canbiox brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Skutki uboczne: bóle głowy, zawroty głowy, nudności, bóle stawów, ogólne osłabienie. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 17. Anonim

  Jestem 23 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie gardła. Canbiox dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 500 mg(miligram). Minęło 20 godzin od zażycia pierwszej tabletki (z 3 zaleconych przez doktora)i przez ten czas nic się nie poprawiło. Może trzeba poczekać. Ale po zażyciu temperatury pojawiła się bardzo widoczna wysypka na dłoniach oraz podwyższenie temperatury. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałem kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 18. Anonim

  Jestem 59 letnią kobietą chorującą na zapalenie oskrzeli. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 500 mg(miligram). Słaba skuteczność,wzięłam ostatnią tabletkę i obawiam się,że to nie koniec.W czasie kaszlu odczuwam piekący ból,a flegma jest koloru żółtego. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Canbiox w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 19. Anonim

  Jestem 59 letnim mężczyzną chorującym na gardło, krtań. Canbiox brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Po prostu działa. Skutek uboczny- lekki ból stawów (nie do końca pewne czy to skutek stosowania leku). Skutki uboczne oceniam na minimalne. Canbiox w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 20. Anonim

  Jestem 45 letnią kobietą chorującą na infekcja grypowa bóle zatok,temp 39,8. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 500 mg(miligram). Po zażyciu 1 tabl spadek temp zmniejszenie dolegliwości bólowych zatok,ale nudności zawroty głowy i dezorientacja,szum w uszach po kolejnych tabl. zaburzenie widzenia, splątana mowa, drętwienie 1/2twarzy, prawej ręki jak przed udarem, ciśnienie 180/100 ból głowy utrata świadomości i szpitalny oddział ratunkowy stan zagrożenia życia. Naszczęście jestem twarda i przeżyłam ale tortura okropna. Lek miał mnie szybko postawić na nogi a szybko zakończył by mój żywot. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Canbiox w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 21. Anonim

  Jestem 30 letnim mężczyzną chorującym na grypa. Canbiox brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez:-15744 dni w dawce: 500 mg(miligram). Okropne bóle brzucha. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszony go odstawić. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 22. Anonim

  Jestem 30 letnią kobietą chorującą na duszący kaszel. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Miałam przepiane na duszący kaszel. Po 10 min uczucie gorąca, duszności i puchnięcia organizmu. taki stan powtarzający się kilkukrotnie. Uczucie puchnięcia twarzy- choć niewidoczne. Bardzo podwyższone ciśnienie. NIE POLECAM!. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 23. Anonim

  Jestem 35 letnią kobietą chorującą na zapalenie oskrzeli. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 500 mg(miligram)..omdlenie, bardzo duze mdlosci, i okrutny skret jelit z rozwolnieniem.ogolnie bardzo nie polecam.. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 24. Anonim

  Jestem 17 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie górnych dróg oddechowych. Canbiox dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 1 tabletek. Chwila po wzięciu leku. ból brzucha, nudności, ból głowy.. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałem kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Canbiox w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 25. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na brak. Canbiox dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 500 mg(miligram). Bóle brzucha, ostra biegunka. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 26. Anonim

  Jestem 41 letnim mężczyzną chorującym na angina. Canbiox dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 500 mg(miligram). Dodaj Twoją opinię o leku. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Canbiox w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 27. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na zapalenie tchawicy, zapalenie zatok. Canbiox brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 500 mg(miligram). Skutki widoczne, niestety wyraźne bóle brzucha, nudności i zawroty głowy w godzinę po zażyciu leku. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Canbiox w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania