Cardiofil

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Kwas acetylosalicylowy podawany w dawkach zawartych w preparacie powoduje zmniejszenie krzepliwości krwi, zapobiegając zatorom, udarom niedokrwiennym mózgu i wtórnym zawałom serca. Zawartość tlenku magnezu ma osłaniać błonę śluzową przewodu pokarmowego przed drażniącym działaniem kwasu acetylosalicylowego.

Lek jest stosowany w chorobie niedokrwiennej serca, w zapobieganiu powikłaniom po zawale serca, zatorom i zakrzepom naczyniowym.
brak danych
brak danych
Ściśle według wskazań lekarza. Możliwe jest przyjmowanie leku raz dziennie po pół tabl. lub co drugi dzień po 1 tabl. Tabletki należy przyjmować po posiłkach, popijając dużą ilością wody.
brak danych
kwas acetylosalicylowy, tlenek magnezu
Ze względu na niewielką zawartość kwasu acetylosalicylowego działania niepożądane występują rzadko, prawie wyłącznie u osób z nadwrażliwością lub po przedawkowaniu. Związki magnezu powodują rozluźnienie stolca i u osób z tendencją do biegunek mogą być przyczyną dodatkowych dolegliwości.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Cardiofil a alkohol

Cardiofil u osób starszych(65 lat i więcej)
Cardiofil dla dzieci(do 18 lat)
Cardiofil w ciąży
Cardiofil a karmienie piersią
Cardiofil a prowadzenie pojazdów
Cardiofil refundacja

Cardiofil cena i opakowania

Cardiofil Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania