Choligrip

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Febrisan
Rutinoscorbin
Gripex HotActiv Forte

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Choligrip bez recepty?

Działanie leku i ulotka

Choligrip to preparat zawierający jako substancje czynne paracetamol, chlorowodorek fenylefryny oraz witaminę C. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.Fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne i udrażnia nos, a witamina C wspomaga organizm w walce z objawami przeziębienia.

Objawy przeziębienie i grypy: ból głowy i gardła, katar.
Nadwrażliwość na składniki preparatu, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby i nerek, dzieci poniżej 12 roku życia.
Przeciwwskazane jest łączne stosowanie leku z zydowudyną oraz inhibitorami monoaminoksydazy.
Stosuje się 1 saszetkę co 4-6 godzin.
10 saszetek – 15zł.
1 saszetka zawiera paracetamol 750mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg i witaminę C 60 mg.
Preparat można stosować maksymalnie 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

Choligrip a alkohol

Choligrip u osób starszych(65 lat i więcej)
Choligrip dla dzieci(do 18 lat)
Choligrip w ciąży
Choligrip a karmienie piersią
Choligrip a prowadzenie pojazdów
Choligrip refundacja

Choligrip cena i opakowania

Choligrip Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Choligrip uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (1 opinia pacjentów)



1 opinia o Choligrip

  1. WERONIKA

    TEN LEK OD RAZU MI POMÓGŁ JEST BARDZO DOBRY POLECAM:)

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania