Choligrip Max

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Działanie leku i ulotka

Choligrip Max to preparat zawierający jako substancje czynne fenylefrynę, paracetamol oraz witaminę C. Fenylefryna udrażnia nos i ułatwia oddychanie, a paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Witamina C wzmacnia organizm.

Objawy grypy i przeziębienia: ból gardła, ból głowy, gorączka, zatkany nos.
Nadwrażliwość na składniki preparatu, cukrzyca, ciężkie choroby nerek i wątroby, nadczynność tarczycy, choroby serca.
Przeciwwskazane jest jednoczesne stosowanie leku z inhibitorami monoaminooksydazy, zydowudyną oraz lekami blokującymi receptory beta-adrenergiczne.
Stosuje się 1 saszetkę po rozpuszczeniu w wodzie co 4-6godzin.
8 saszetek- 15zł.
1 saszetka zawiera paracetamol 1000mg, witaminę C 70mg i chlorowodorek fenylefryny 10mg.
Nie należy stosować leku ponad 3 dni bez zaleceń lekarza.

Choligrip a alkohol

Choligrip u osób starszych(65 lat i więcej)
Choligrip dla dzieci(do 18 lat)
Choligrip w ciąży
Choligrip a karmienie piersią
Choligrip a prowadzenie pojazdów
Choligrip refundacja

Choligrip cena i opakowania

Choligrip Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.



Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania