Polecane leki i suplementy na: antyoksydanty

Pycnegol – kora sosny – działanie i właściwości lecznicze

Najsilniejszym spośród dotychczas poznanych inhibitorów reakcji wolnorodnikowych, czyli antyoksydantów jest pycnogenol. Jest to wyciąg z kory sosny przybrzeżnej (Pinus maritima), która występuje głównie na północnym brzegu Morza Śródziemnego, zwłaszcza na terenach Hiszpanii i Francji. Czym są wolne rodniki Wolne rodniki to atomy, cząsteczki lub jony posiadające niesparowany elektron walencyjny, którego obecność znacząco zwiększa ich reaktywność. […]

Herbata działanie i suplementy

Herbata jest jednym z najpopularniejszych napojów spożywanych na całym świecie. Wśród licznych odmian, z których sporządza się napary, kryje się nie tylko przyjemność picia, smak i aromat, ale także dobroczynny wpływ na nasz organizm. Liście i pąki, z których przygotowuje się napary lub ekstrakty, pochodzą z roślin należących do rodzaju Camelia. Najpopularniejszym gatunkiem jest Camelia […]

Aronox Serce

Aronox Serce to preparat zawierający składniki pozytywnie wpływające na pracę serca i na układ krążenia. Środek zawiera L-argininę, suchy ekstrakt z owoców aronii oraz suchy ekstrakt z nasion wiesiołka, które pomagają utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi i usprawniają krążenie. 

Aronox

Aronox to preparat zawierający ekstrakt z owoców aronii. Owoce aronii są jednym z najbogatszych źródeł polifenoli w przyrodzie.

Dakolen tabletki

Dakolen to suplement diety, który przywraca pełnię oraz jędrność biustu dzięki specjalnie dobranej kompozycji ekstraktów roślinnych z nasion kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus) i lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) będących bogatym źródłem fitoestrogenów.

Solarin Max tabletki

Solarin Max to suplement diety chroniący skórę od wewnątrz. Preparat, dzięki starannie dobranym składnikom wpływa na koloryt i kondycję skóry, nadając jej promienny, opalony i zdrowy wygląd bez konieczności nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.