Polecane leki i suplementy na: betabloker

Bicardef

Bicardef zawiera jako substancję czynną bisoprolol, lek należący do grupy beta-blokerów. Bisoprolol blokuje receptory adrenergiczne typu beta.

Bibloc

Bibloc to preparat zawierający bisoprolol, substancję należącą do grupy leków zwanych beta-blokerami. Bisoprolol hamuje receptory adrenergiczne typu beta.

Celipres

Obniża ciśnienie tętnicze krwi, zwalnia czynność serca, zarówno w spoczynku, jak i po wysiłku, a także obniża zapotrzebowanie mięśnia sercowego na tlen, przez co poprawia przepływ krwi przez naczynia wieńcowe serca i zmniejsza częstość występowania bólu w klatce piersiowej (dławicy piersiowej) u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca (chorobą wieńcową).

Bisocard

Obniża ciśnienie tętnicze krwi, zwalnia czynność serca zarówno w spoczynku, jak i po wysiłku, a także obniża zapotrzebowanie mięśnia sercowego na tlen, przez co poprawia przepływ krwi przez naczynia wieńcowe serca i zmniejsza częstość występowania bólu w klatce piersiowej (dławicy piersiowej) u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca (chorobą wieńcową).

Betaloc ZOK tabletki

Obniża ciśnienie tętnicze krwi, zwalnia czynność serca, zarówno w spoczynku jak i po wysiłku, a także obniża zapotrzebowanie mięśnia sercowego na tlen, przez co poprawia przepływ krwi przez naczynia wieńcowe serca i zmniejsza częstość występowania bólu w klatce piersiowej (dławicy piersiowej) u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca (chorobą wieńcową); przeciwdziała zaburzeniom rytmu serca (lek przeciwarytmiczny).

Optibetol

Krople do oczu o właściwościach obniżających ciśnienie śródgałkowe przez hamowanie wytwarzania cieczy wodnistej oka.

Oftensin

Jest to lek beta-adrenolityczny, zmniejszający ciśnienie śródoczne. Działanie leku trwa do 24 h.

Betoptic

Jest to lek beta-adrenolityczny zmniejszający ciśnienie śródgałkowe.

Betabion

Obniżające ciśnienie śródgałkowe – lek z grupy beta-blokerów. Podawany w postaci tabletek obniża ciśnienie tętnicze krwi (patrz: LOKREN).