Polecane leki i suplementy na: bóle stawów

Aspirin Effect

Aspirin Effect to preparat zawierający jako substancję czynną kwas acetylosalicylowy – niesteroidowy lek przeciwzapalny wykazujący działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne oraz hamujące agregację płytek krwi.

Dexak

Deksketoprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Stosowany jest w leczeniu chorób reumatycznych, bolesnym miesiączkowaniu.

Migea tabletki

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne – lek z grupy niewybiórczych (klasycznych) niesteroidowych leków przeciwzapalnych (patrz DZIAŁANIE w ALKA-SELTZER).

Aspirin

Preparat jest stosowany w stanach gorączkowych, przeziębieniach, bólach różnego pochodzenia (zwłaszcza głowy, stawów, mięśni, zębów), nerwobólach, bolesnych miesiączkach, w chorobach reumatycznych, zapobiegawczo w zagrażającym zawale serca oraz po zawale w celu zmniejszenia krzepliwości krwi

Ascalcin

Lek jest stosowany w stanach gorączkowych, przeziębieniach, bólach różnego pochodzenia (bólach głowy, stawów i mięśni, nerwobólach).

Alka-Seltzer

Przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe – lek z grupy niewybiórczych niesteroidowych leków przeciwzapalnych pochodnych kwasu salicylowego (salicylanów).

Ketesse

Działanie silne przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe – lek z grupy niewybiórczych (klasycznych) niesteroidowych leków przeciwzapalnych; jedna z form ketoprofenu (także: patrz DZIAŁANIE w HELPIN).