Polecane leki i suplementy na: bóle zębów

Gardan P

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie. Metamizol wykazuje też słabe działanie rozkurczające.

Aspirin Ultra Fast

Aspirin Ultra Fast zawiera kwas acetylosalicylowy, substancję należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz hamujące agregację płytek krwi.

Ardinex

Ardinex to lek zawierający dwie substancje czynne – ibuprofen oraz fosforan kodeiny. Ardinex wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Ultracod

Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) o działaniu przeciwgorączkowym i wyraźnym przeciwbólowym. Nie działa przeciwzapalnie.

Acenol

Lek zawiera paracetamol – pochodną fenolu z grupy inhibitorów cyklooksygenazy, które wykazują działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Paracetamol jest stosowany w bólach różnego rodzaju oraz przeziębieniach, najczęściej w kompozycji z innymi lekami jak pseudoefedryna lub kodeina.

Dexak

Deksketoprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Stosowany jest w leczeniu chorób reumatycznych, bolesnym miesiączkowaniu.

Neopyrin ASA

Preparat łączy działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe paracetamolu z przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym działaniem kwasu acetylosa­licylowego. Zawarta w preparacie kofeina działa pobudzająco, znosi uczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego, usuwa senność.

Kopiryna

Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, a także hamuje agregację płytek krwi.

Pabialgin Neo

Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) o działaniu przeciwgorączkowym i wyraźnym przeciwbólowym.

Migea tabletki

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne – lek z grupy niewybiórczych (klasycznych) niesteroidowych leków przeciwzapalnych (patrz DZIAŁANIE w ALKA-SELTZER).