Polecane leki i suplementy na: chrząstka stawowa

Flexistav Xtra

Flexistav Xtra to preparat zawierający składniki wpływające pozytywnie na funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Glukozamina i chondroityna są niezbędne do produkcji mazi stawowej i utrzymania właściwej ruchomości stawów.

Odnovit

Odnovit to preparat zawierający składniki wspomagające funkcjonowanie stawów. Glukozamina pomaga w utrzymaniu sprawnych stawów.

Artrocol

Artrocol to preparat zawierający składniki korzystnie wpływające na ruchomość, wytrzymałość i sprawność stawów. Glukozamina i chondroityna biorą udział w powstawaniu chrząstki stawowej i syntezowaniu kolagenu budującego chrząstki, ścięgna i więzadła.

Artrelux MS

Artrelux MS to preparat przeznaczony do podawania doustnego w postaci kapsułek .Zawiera trzy składniki:  glukozaminę, metylosulfonylometan i wyciąg roślinny z kłącza kurkumy, których działanie polega na  wzmocnieniu stawów.

ArthroStop Koktajl

ArthroStop Koktajl to preparat zawierający składniki wzmacniające chrząstki stawowe oraz układ ruchowy. Siarczan glukozaminy powstrzymuje proces degeneracji chrząstki stawów, łagodzi procesy zapalne i ból, usprawnia funkcjonowanie stawów szczególnie w przypadku zwiększonego obciążenia aparatu nośnego i ruchowego.

Arthron Flex

Arthron Flex to preparat zawierający chlorowodorek glukozaminy –  składowa części chrzęstnej układu kostnego. Zastosowanie preparatu pozwala uzupełnić poziom glukozaminy i  pobudza organizm do produkcji mazi stawowej.

ArthroStop Classic

ArthroStop Classic zawiera składniki wspomagające odbudowę chrząstki stawowej oraz polepszające kondycję układu ruchowego. Glukozamina wpływa na utrzymanie elastyczności i ruchomości stawów.

ArthroStop Plus z Imbirem

Arthrostop Plus z Imbirem to preparat zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie stawów. Glukozamina stanowi składnik budulcowy proteoglikanów i jest kluczowym składnikiem macierzy chrząstki stawowej.

Artivit

Artivit zawiera magnez, witaminy z grupy B oraz hydrolizowany kolagen. Kolagen to podstawowy składnik chrząstki stawowej, niezbędny szczególnie dla ludzi, u których stawy są intensywnie wykorzystywane jak np. sportowcy.

Artro Protect Classic

Artro Protect Classic to preparat uzupełniający dietę w glukozaminę oraz witaminę C. Składniki preparatu stanowią budulec chrząstki stawowej (glukozamina) oraz pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki (witamina C).

Artro Protect Eliksir

Artro Protect Eliksir to preparat zawierający w swoim składzieglukozaminę, chondroitynę, witaminy C, D i A, skrzyp, likopen oraz witaminy z grupy B i cynk. Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład chrząstki stawowej.

Actistav

Actistav zawiera chlorowodorek glukozaminy – składnik budulcowy chrząstki stawowej, pobudzający proces jej odbudowy i zapobiegający degeneracji chrząstki, prowadzącej do choroby zwyrodnieniowej stawów.

Collaflex

Collaflex to suplement diety szczególnie polecany osobom chcącym zadbać o prawidłową kondycję stawów. Kapsułki zawierają unikalny, opatentowany BioCell Collagen II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy.

Artresan

Artresan to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w glukozaminę – substancję odżywiającą stawy i wspomagającą ich regenerację. Wpływa również na syntezę kolagenu chrząstki stawowej i jest składnikiem płynu maziowego.

Aflexin tabletki

Afleksin to suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie stawów i układu ruchu. Kompleksowo dobrany skład sprawia, że to preparat dostarczający do organizmu substancji usprawniających ruchliwość stawów oraz strukturę chrząstki stawowej i kondycję płynu maziowego.

Artro-Vital kapsułki

Artro-Vital to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w substancje zapewniające prawidłową pracę i kondycję stawów.

Orton flex saszetki

Orton flex to suplement diety o kompleksowym składzie zawierający substancje wspomagające utrzymanie elastycznych i zdrowych stawów. 

Arthryl iniekcje

Usprawniające odżywienie chrząstek stawowych, uzupełniające niedobór glukozaminy wytwarzanej w organizmie. Glukozamina jest niezbędna do syntezy proteoglikanów – połączeń białkowo-cukrowych stanowiących zrąb zdrowej chrząstki. Przeciwdziała procesom zwyrodnienia (degeneracji) chrząstki stawowej w schorzeniach zwyrodnieniowych stawów.